DOMUS - online správa nehnuteľností, ekonomika a výroba tepla

Informačný systém DOMUS predstavuje komplexné riešenie pri správe bytových a nebytových priestorov, podnikových informačných a ekonomických systémoch a pri výrobe tepla. 

DOMUS je komplexný, otvorený, bezpečný modulárny systém, pre ktorý je neustále sledovaný vývoj požiadaviek trhu a legislatívne zmeny.

V roku 2020 prišla na trh aktualizovaná verzia s názvom DOMUS X. Tá prináša mnoho  vylepšení, ktoré posúvajú softvér DOMUS účelnejšie k používateľovi.

Jeho výhody využíva viac ako 750 tisíc priestorov na Slovensku a v Českej republike.

Ambíciou informačného softvéru DOMUS je byť k dispozícii na akomkoľvek mieste v akomkoľvek čase prostredníctvom smart zariadení. K novinkám preto patrí mobilná aplikácia eDOMUS. Údaje sú prístupné tam, kde to zamestnanci potrebujú – v teréne. Z mobilného telefónu je možné pristupovať k údajom, priloženým dokumentom, meniť či vytvárať nové údaje.

MODULY SYSTÉMU - vyberte si ten najvhodnejší

Modul DOMUS pre správcov nehnuteľností

Online správa, inovácie pre správcov, ktorí potrebujú mať pod kontrolou veľké množstvo spravovaných priestorov. 

Modul FINUS - komplexný ekonomický systém

Podvojné účtovníctvo s podporou fakturácie, predaja, skladov, evidencie majetku, CRM, banky, pokladne a dopravy.

Modul Mzdy a personalistika

Výpočet miezd v zmysle platnej legislatívy od personálnej evidencie, dochádzky, samotného výpočtu miezd, vykazovania až po ich automatické zaúčtovanie.

Modul Výroba tepla

Výrobcom tepla sleduje náklady, odpočty meračov a z nich vyplývajúce spotreby, generuje faktúry a sleduje technické vybavenie výroby.

Modul Centrálny server

Modul je prevádzkovaný v našej spoločnosti a umožňuje nasledujúce služby všetkým našim zákazníkom:

SYSTÉM JE PRÍSTUPNÝ PRÁVE TAM, KDE JE TO PRE VÁS NAJVHODNEJŠIE

Moduly pracujú pod systémom MS WindowsModuly systému pre bežnú práci spustíte ako prívetivú, ergonomicky navrhnutú aplikáciu pod MS Windows. 

Portál poschodoch.sk na všetkých zariadeniachVlastníci bytov si prehliadnu údaje o dome a byte na ľubovoľnom internetovom prehliadači na počítači, tablete alebo mobile. 

Mobilná aplikácia Odpočet meračovOdpočtári môžu pre odpočet meračov použiť aplikáciu Odpočet meračov na svojich mobilných telefónoch so systémom Android a iOS.

OCHRANA SYSTÉMU DOMUS

Pri vývoji systému myslíme aj na bezpečnosť samotného produktu, avšak pri neustále pribúdajúcich sofistikovaných hrozbách, ktoré prichádzajú s modernými technológiami, je potrebné myslieť aj na ďalšiu ochranu systému.

Medzi takéto typy ochrán patrí napr. antivírusový softvér, firewall, aktualizačné balíčky a pod. V neposlednom rade by sme nemali zabúdať pravidelne inovovať hardvér a softvér, čo tiež výrazne prispieva k zvýšeniu bezpečnosti celého riešenia. Viac o IT security systému DOMUS. 

TECHNOLOGICKÍ PARTNERI

Naše riešenie umožňuje moderné odpočty meračov, ktoré  v súčasnosti prebiehajú cez internet. Softvér DOMUS umožňuje tieto odpočty dostať priamo do systému u klienta a užívatelia bytov sa k nim dostanú cez portál www.poschodoch.sk.

Táto služba vyžaduje kompatibilné merače. Spolupracujeme so spoločnosťami:

Technologický partner - Ista         Technologický partner - Techem        Technologický partner - Zenner         Technologický partner - Lumacol 

Technologický partner - Apator    Technologický partner - ENBRA       Technologický partner - Sensus

IMPLEMENTAČNÍ PARTNERI

Implementáciu systému na východnom Slovensku zabezpečuje spoločnosť Kornel s.r.o. z Košíc. Implementáciu systému v západnej časti Českej republiky zabezpečuje spoločnosť SysAg software.

Naše certifikáty 

  • ISO 9001
  • ISO 14001
  • ISO 20000
  • ISO 25000
  • ISO 27001
  • EU & NATO SECRET Security Clearance