Novinky / Blog

23.05.2024

Webinář Zaúčtování ročního vyúčtování do účetnictví

13.05.2024

Mobilní aplikace POSCHODECH

16.04.2024

DOMUS překonal hranici 1.000.000 spravovaných prostor

Správa bytů systémem DOMUS

Systém pro správu bytů a výrobu tepla

Informační systém DOMUS představuje komplexní řešení při správě bytových a nebytových prostor a při výrobě tepla. Jeho výhody využívají správci při správě více než 1.000.000 prostor.

DOMUS je komplexní, otevřený, bezpečný modulární systém, pro který neustále sledujeme vývoj požadavků trhu a legislativní změny.

Kontrola spotřeby přes internet

U energií, jednoho z nejdražších artiklů domácností a firem, je potřeba hledat cesty k jejich šetření. Jednou z nich je mít své energie pod kontrolou prostřednictvím on-line monitoringu bezdrátových měřičů přes internet. Odečet je možné provést kdykoliv, v jakékoliv periodicitě a jeho výsledek se uživateli zobrazí na internetu na jeho osobním počítači, telefonu či tabletu.

Portál POSCHODECH.cz

Portál představuje řešení online správy bytů. Bydlete s dokonalým přehledem o všech finančních a technických údajích Vašeho bytu. Na portálu můžete najít přehledy Vašich spotřeb, ať už tepla, vody, různé seznamy nákladů, zálohové předpisy a jiné dokumenty, které zpřístupňuje Váš správce. Internetový portál www.poschodech.cz umožňuje se jednoduchým způsobem dostat k informacím o Vašem bytovém prostoru. Stačí se přihlásit a všechny výdaje máte ihned pod kontrolou.

eDomus

Mobilní aplikace eDOMUS pro správu bytů: přiblíží evidované údaje v systému DOMUS, stejně jako funkčnost mobilní aplikace. eDOMUS představuje jednu z prvních mobilních aplikací určených pro správu prostorů.

Odečet měřičů

Aplikace umožní odečítat měřiče v bytech pomocí mobilního zařízení se systémem Android. Zároveň umožní vyfotit měřič, stav zapíše do databáze správce a uživatelům bytů pošle zprávu o odpočtu emailem, nebo SMSkou.

Reference

Informační systém DOMUS představuje komplexní řešení pro správu bytových a nebytových prostor od technických modulů, přes moduly nájemného až po vyúčtování. Jeho výhody využívají správci více než 300 společností, které spravují více než 1.000.000 prostor.