SLOVLOG ukáže, ako šetriť

15.11.2017

SLOVLOG 2017Kongres SLOVLOG bude už tradične vyvrcholením logistickej jesene na Slovensku. Jedenásty ročník sa bude venovať najnovším trendom v logistickej praxi pod heslom: „Čas sú peniaze. Ušetrite oboje!“, ale i aktuálnym problémom slovenskej logistiky. Zároveň prinesie množstvo noviniek. 

SLOVLOG sa vyznačuje každý rok netradičnými témami, ktoré prednášajú medzinárodne uznávaní spíkri. Pružnosť a inovácie vládnu svetu – to bude hlavná téma úvodnej inšpiratívnej prednášky Jana Mühlfeita, ktorý je známy ako globálny stratég, kouč, mentor, spíker a autor. Ďalšou témou bude súčasný a očakávaný demografický vývoj na Slovensku, jeho dopady na počet a prírastok obyvateľov, starnutie obyvateľstva a celkový vplyv týchto faktorov na trh práce. Každodenná logistika bude predstavená ako zavedenie Li-Ion technológie do manipulačnej techniky. 

Program bude obohatený aj o tri panelové diskusie. Jedna sa bude venovať problematike Big data v logistike a zúčastní sa jej aj predstaviteľ ANASOFTu – Peter Bílik – EMANS Solution Designer. Druhá panelová diskusia je o intermodálnej doprave a jej aktuálnej situácii na Slovensku. Tretia sa zameria na problematiku výšky logistických budov. Už tradične je zaradená aj obľúbená speed-datingová sekcia BizLOG. Ide o jedinečnú šancu pre partnerov konferencie stretnúť v rámci vopred zorganizovaných meetingov potenciálnych klientov. 

Pozrite si kompletný program konferencie SLOVLOG 2017. 

Súčasťou kongresu SLOVLOG budú tentokrát aj návštevy zaujímavých logistických lokalít. Jedna bude v predvečer konferencie, kedy budú mať záujemcovia unikátnu možnosť pozrieť si nakládku lietadla DHL na bratislavskom letisku. Deň po konferencii budú návštevy smerovať do skladu firmy PANALPINA v Bratislave a spoločnosti IKEA Components v Malackách. Novinkou je taktiež Študentské fórum zamerané na nastupujúcu generáciu. Budú predstavené najnovšie trendy v logistickej praxi. Študenti sa dozvedia i perspektívy, ktoré im môže práca v logistických firmách priniesť. 

Príďte sa pozrieť 23. novembra 2017 do bratislavského Radisson Blu Carlton Hotela, čo je nové v logistickej brandži, aké trendy sa dajú v najbližšej budúcnosti očakávať a poďte sa inšpirovať skúsenosťami vašich kolegov. Na 9 hodín odborného programu plynulo nadviaže XXII. Logistický Business Mixer, ktorý je svojou neformálnou atmosférou a programom hier, súťaží a zábavy ideálnym miestom pre nadväzovanie nových kontaktov.

Registrácia na konferenciu SLOVLOG 2017.