Novinky / Blog

18.09.2020

Elektronický podpis urýchľuje digitalizáciu

16.09.2020

Kvalita softvérového vývoja produktov potvrdená ISO normou 25000

11.08.2020

Správcovia, ochráňte online komunikáciu so svojimi klientmi šifrovaním!

Správa bytov systémom DOMUS

Systém pre správu bytov a výrobu tepla

Informačný systém DOMUS predstavuje komplexné riešenie pri správe bytov a nebytových priestorov a pri výrobe tepla. Jeho výhody využívajú správcovia pri správe viac ako 750 tisíc priestorov. DOMUS je komplexný, otvorený, bezpečný modulárny systém, pre ktorý sledujeme vývoj požiadaviek trhu a legislatívne zmeny.

Kontrola spotreby cez internet

Pri energiách, jednom z najdrahších artiklov domácností a firiem, je potrebné hľadať cesty k ich šetreniu. Jednou z nich je mať svoje energie pod kontrolou prostredníctvom on-line monitoringu bezdrôtových meračov cez internet. Odpočet je možné urobiť kedykoľvek, v akejkoľvek periodicite a jeho výsledok sa používateľovi zobrazí na internete na jeho osobnom počítači, telefóne či tablete.

Portál POSCHODOCH.sk

Portál predstavuje riešenie online správy bytov. Bývajte s dokonalým prehľadom o všetkých finančných a technických údajoch Vášho bytu a domu. Zobrazuje si informácie od Vášho správcu, skontrolujte si predpis, vyúčtovanie, faktúry domu - prehľadné zostavy, oznamy správcov, fórum, nástenky, ankety, elektronickú faktúru a mnoho ďalšieho. Stačí sa prihlásiť a výdavky za byt a dom máte pod kontrolou.

eDomus

Mobilná aplikácia eDOMUS pre správu bytov: priblíži evidované údaje v systéme DOMUS ako aj funkčnosť mobilnej aplikácie. eDOMUS predstavuje jednu z prvých mobilných aplikácii určených pre správu priestorov.

Odpočet meračov

Aplikácia vám umožní odčítať merače v bytoch pomocou mobilného zariadenia so systémom Android. Zároveň umožní odfotiť merač, stav zapíše do databázy správcu a užívateľom bytov pošle správu o odpočte emailom alebo SMSkou.

Referencie

Informačný systém DOMUS predstavuje komplexné riešenie pri správe bytových a nebytových priestorov a pri výrobe tepla.
Jeho výhody využívajú správcovia pri správe viac ako 750 tisíc priestorov na Slovensku a v Českej republike.