Novinky / Blog

27.09.2023

6 najčastejších znakov ako spoznáte, že váš firemný softvér je už zastaralý

09.08.2023

DOMUS rozhovor: O inováciách v praxi s produktovým manažérom Mariánom Tatarkom

17.07.2023

DOMUS konferencia 2023 pre správcov nehnuteľností sa blíži

Správa bytov systémom DOMUS

Systém pre správu bytov a výrobu tepla

Informačný systém DOMUS predstavuje komplexné riešenie pri správe bytov a nebytových priestorov a pri výrobe tepla. Jeho výhody využívajú správcovia pri správe viac ako 950 tisíc priestorov. DOMUS je komplexný, otvorený, bezpečný modulárny systém, pre ktorý sledujeme vývoj požiadaviek trhu a legislatívne zmeny.

Kontrola spotreby cez internet

Pri energiách, jednom z najdrahších artiklov domácností a firiem, je potrebné hľadať cesty k ich šetreniu. Jednou z nich je mať svoje energie pod kontrolou prostredníctvom on-line monitoringu bezdrôtových meračov cez internet. Odpočet je možné urobiť kedykoľvek, v akejkoľvek periodicite a jeho výsledok sa používateľovi zobrazí na internete na jeho osobnom počítači, telefóne či tablete.

Portál POSCHODOCH.sk

Portál predstavuje riešenie online správy bytov. Bývajte s dokonalým prehľadom o všetkých finančných a technických údajoch Vášho bytu a domu. Zobrazuje si informácie od Vášho správcu, skontrolujte si predpis, vyúčtovanie, faktúry domu - prehľadné zostavy, oznamy správcov, fórum, nástenky, ankety, elektronickú faktúru a mnoho ďalšieho. Stačí sa prihlásiť a výdavky za byt a dom máte pod kontrolou.

eDomus

Mobilná aplikácia eDOMUS pre správu bytov: priblíži evidované údaje v systéme DOMUS ako aj funkčnosť mobilnej aplikácie. eDOMUS predstavuje jednu z prvých mobilných aplikácii určených pre správu priestorov.

Odpočet meračov

Aplikácia vám umožní odčítať merače v bytoch pomocou mobilného zariadenia so systémom Android. Zároveň umožní odfotiť merač, stav zapíše do databázy správcu a užívateľom bytov pošle správu o odpočte emailom alebo SMSkou.

Referencie

Informačný systém DOMUS predstavuje komplexné riešenie pri správe bytových a nebytových priestorov a pri výrobe tepla.
Jeho výhody využívajú správcovia pri správe viac ako 950 tisíc priestorov na Slovensku a v Českej republike.