Konferencia DOMUS - FINUS 2007

19.10.2007

2. ročník Konferencie DOMUS – FINUS sa uskutočnil 16. – 17. októbra 2007 v hoteli Partizán na Táloch. Tentoraz bola ústredným motívom prezentácia pripravenosti systému na príchod eura. O záujme o túto tému svedčí aj účasť vyše 170 osôb používajúcich IS DOMUS v praxi.

IT firmy musia byť na príchod eura pripravené v značnom predstihu. Euro bude totiž znamenať razantnú zmenu práve pre informačné systémy. Preto sa spoločnosť ANASOFT APR už teraz rozhodla priblížiť svojim klientom pripravované zmeny v informačných systémoch DOMUS a FINUS.

Klienti, ktorí už DOMUS používajú, si budú môcť účtovníctvo v eure vyskúšať už vo verzii 6.03 od októbra 2007. Modul euro bude stabilnou súčasťou DOMUSu od verzie 7, ktorej vydanie je plánované na jar 2008. Okrem samotného zavedenia nových aplikácií teda ANASOFT APR vo svojom časovom pláne ráta aj s intervalom, ktorý potrebujú užívatelia na osvojenie si zmien v softvéri.

Odborný program konferencie bol večer doplnený outdoorovou aktivitou v podobe súťaže v hádzaní polenom. Spoločenský večer pokračoval v priateľskej atmosfére v reštaurácii Tálska bašta, ktorá má okrem štýlového zariadenia aj kuriózny najvyšší kamenný krb na Slovensku.

 

Späť na novinky