Výrobný manažment 2015

20.10.2015

Inšpirácie – kontakty – trendy

Výrobný manažment 2015Dovoľujeme si Vás pozvať na konferenciu Výrobný manažment 2015, ktorú organizuje spoločnosť IPA Slovakia a ANASOFT, ako partner podujatia, bude pri tom. Konferencia sa uskutoční 3. – 4.11.2015 v hoteli Holiday Inn Žilina.

V tohtoročnom programe sa môžete tešiť na kombináciu príbehov najlepších, ktorí udávajú trendy vo výrobnom manažmente, s príbehmi podnikov, ktoré kráčajú vlastnou cestou.

Spoločnosť IPA pripravila niekoľko konfrontačných prednášok, ktoré zaútočia na zaužívané výrobné paradigmy nielen ohľadom odmeňovania. Priestor bude venovaný aj spôsobu ako zapojiť ľudí nielen do riešenia problémov, ale ja do systematického dosahovania stanovených cieľov.

Radi by sme upriamili pozornosť na prednášku pána Iva Musila zo spoločnosti Varroc Automotive Systems: Správne informácie ako kľúčový predpoklad pre dobré plánovanie a riadenie výroby, ktorá je prípadovou štúdiou nasadenia MOM systému EMANS v spoločnosti Varroc Automotive Systems.

Príďte sa inšpirovať novinkami vo svete riadenia výrobných podnikov a navštívte ANASOFT stánok, kde si budete môcť naživo vyskúšať monitorovanie a riadenie výrobyprostredníctvom MES (Manufacturing Execution System) / MOM (Manufacturing operations management) systému EMANS.

Hlavné témy 5. ročníka

  • Strategické nasmerovanie výrobnej spoločnosti.
  • Optimalizácia procesov vývoja, technickej prípravy výroby, zavádzania nových projektov.
  • Výrobné systémy a ukážky projektov orientovaných na zlepšenie flexibility, produktivity, kvality, dodávateľskej spoľahlivosti – Lean Six Sigma.
  • Zapojenie ľudí, riešenie problémov na dielni – Shop Floor manažment.
  • Vplyv motivovaných pracovníkov na zmeny.

Registrovať na konferenciu sa môžete na stránke podujatia.

Tešíme sa na stretnutie s Vami,
EMANS tím

MOHLO BY VÁS TIEŽ ZAUJÍMAŤ: