ANASOFT medzi inovátormi roka

25.10.2018

ANASOFT medzi inovátormi roka

ANASOFT získal prvenstvo v kategórii Projektová inovácia roka so svojím Smart Industry riešením EMANS počas Galavečera logistických inovácií, kde boli vyhlásení víťazi premiérového ročníka Ocenenia LOG-IN. Súťaž má za cieľ oceňovať najlepšie logistické inovácie na Slovensku a v Českej republike.

Vyhlásenie víťazov ceny LOG-IN

Nová súťaž má podľa organizátorov za cieľ oceniť najlepšie inovačné počiny roka v oblasti logistiky na slovenskom a českom trhu, podporiť inovátorov a inšpirovať ďalšie firmy. Najzaujímavejšie inovácie sa tento rok hľadali v kategóriách technickej a technologickej inovácie, projektovej inovácie, inovácie v priemyselných realitách a fachman roka.

Smart Industry riešenie EMANS od spoločnosti ANASOFT bolo vyhlásené za najlepšiu projektovú inováciu roka. Implementácia systému EMANS za účelom dynamického riadenia logistických a skladových procesov podľa aktuálnych biznis požiadaviek koncového odberateľa obstála v česko-slovenskej konkurencii projektových inovácii

Systémová platforma EMANS predstavuje komplexný výrobný informačný systém využívajúci technológie Industry 4.0 k inteligentnému riadeniu výrobných a logistických procesov.                                                                 

V spoločnosti ANASOFT sa vždy snažíme dodávať našim klientom také riešenia, ktoré vhodnými modernými technológiami poskytnú maximálnu pridanú hodnotu nielen dnes, ale aj s výhľadom rozvoja do budúcnosti. Získanie Ocenenia LOG-IN pre projektovú inováciu roka za naše Smart Industry riešenie EMANS nás veľmi teší a súčasne nám potvrdzuje, že to, ako vnímame a realizujeme koncept Industry 4.0 v priemysle je to, čo bude pre našich zákazníkov kľúčové pri ich vlastnom raste a rozvoji,“ dodáva riaditeľka Smart Industry divízie ANASOFTu Andrea Čekovská. 

                                                                Ocenenie LOG-IN 2018 ceremoniál Projektová inovácia roka 2018 pre ANASOFT

ANASOFT sa venuje digitálnej transformácii výrobných podnikov a vývoju inovácií pre priemysel a logistiku dlhodobo, ocenené Smart Industry riešenie EMANS je implementované s medzinárodnou pôsobnosťou. 

Viac o ocenení a víťazoch.

 
 

 

MOHLO BY VÁS TIEŽ ZAUJÍMAŤ

Evolúcia riadenia skladov a budúcnosť zásobovania

Digitalizácia prináša nové možnosti efektívneho riadenia materiálových tokov. Sklady a skladové procesy sa často stávajú prvým krokom pri automatizácii zásobovacieho reťazca a logistiky.

Umelá inteligencia v logistike | Webinár

Súčasné procesy logistiky, prepravy a riadenia zásobovacieho reťazca sa nachádzajú uprostred éry intenzívnej transformácie. Medzi kľúčové katalyzátory týchto zmien sa zaraďuje umelá inteligencia. Viac o automatizácii podnikovej logistiky sa dozviete z webinára Umelá inteligencia v logistike.

Digitalizácia logistiky a riadenia zásobovacieho reťazca

Digitálna transformácia podnikov a automatizácia výroby sa stávajú normou a nevyhnutnosťou nielen pre expanziu, ale aj pre dlhodobú udržateľnosť procesov. V prípade logistiky ide skutočne o naliehavú požiadavku. Dynamické prostredie v logistickom sektore generuje neustále nové nároky na kvalitu, flexibilitu a typ poskytovaných služieb.