Správa budov 2024 | Partnerstvo

12.04.2024

DOMUS PARTNEROM 15. ročníkA medzinárodnej konferencie Správa budov 2024

 

Je nám cťou, že sme aj tento rok mohli byť partnerom 15. ročníka konferencie SPRÁVA BUDOV 2024, ktorá sa konala 10. – 12. 4. 2024 v Bešeňovej.

Konferencia „Správa budov “ je určená pre profesionálne správcovské spoločnosti všetkých typov bytových domov a nebytových priestorov, pre správcov nehnuteľností, pre predsedov a zástupcov spoločenstiev vlastníkov bytov, stavebné a správcovské bytové družstvá, zástupcov bytových podnikov a hospodárstiev, pracovníkov štátnej správy, ktorí majú na starosti agendu správy budov, stavebných konaní a pod.

Je určená aj vlastníkom bytov a nebytových priestorov, ktorých zaujíma všetko, čo súvisí so správou domov a chceli by sa dozvedieť všetko nové.

V úvodný deň konferencie sme do pestrého programu prispeli zaujímavou prezentáciou. V nej náš kolega Jožo Turóci predstavil históriu informačného systému DOMUS naprieč celým vývojom od samého začiatku až po naše aktuálne funkčnosti, ktoré zjednodušujú prácu správcom nehnuteľností. 
V závere nezabudol spomenúť naše vízie, ktoré veríme sa v blízkej dobe zhmotní v novej funkcionality.

Spoločnosť ANASOFT v stánku zastupoval aj tím odborníkov, ktorí účastníkom predstavili výhody informačného systému DOMUS, ktoré uľahčujú riadenie správy nehnuteľností a zodpovedali všetky ich otázky.