Mobilná aplikácia POSCHODOCH

13.05.2024

Pre ešte väčší komfort vlastníkov prinášame mobilnú aplikáciu POSCHODOCH

Na oslavu spravovaných milióna priestorov v informačnom systéme DOMUS na Slovensku a v Českej republike prinášame mobilnú aplikáciu POSCHODOCH, ktorá je ďalším významným krokom k jednoduchšiemu prístupu vlastníkov priestorov k informáciám o ich nehnuteľnostiach vrátane kontroly spotreby podľa EED.

 

Registrovaní užívatelia si môžu mobilnú aplikáciu POSCHODOCH bezplatne nainštalovať priamo z webovej stránky www.poschodoch.sk

NA OPERAČNOM SYSTÉME ANDROID

 

 

1. KROK

2. KROK

3. KROK

4. KROK

Otvorte stránku      www.poschodoch.sk
vo webovom prehliadači.

 

Kliknite na tlačidlo
Mobilná aplikácia
a nainštalujte aplikáciu.

 

Nainštalovanú
aplikáciu uvidíte
na ploche.

 

Otvorte aplikáciu
POSCHODOCH.

 

 

NA OPERAČNOM SYSTÉME iOS  

       

Otvorte stránku vo webovom prehliadači SAFARI. Je potrebné v spodnej lište kliknúť na možnosti zdieľania a následne na tlačidlo    Pridať na plochu.

 

Ak sa možnosť Pridať    na plochu nezobrazuje, môžete ju pridať.    Rolujte naspodok zoznamu, klepnite na Upraviť akcie.  

Pridajte možnosť Pridať na plochu pomocou zeleného symbolu + do zoznamu.

Klepnite na  Pridať na plochu. 

Potvrďte tlačidlo Add/Pridať.

 

Nainštalovanú aplikáciu uvidíte na ploche.

Bývajte s prehľadom

Portál poschodoch.sk je určený nájomníkom a vlastníkom bytových a nebytových priestorov. Cieľom portálu je poskytnúť všetky informácie o byte a dome.

Webový portál poschodoch.sk sprístupňuje finančné a technické údaje o bytoch a domoch pre ich vlastníkov. Prístup na portál umožňuje správca poskytnutím registračného kódu na požiadanie. Údaje sú sprístupnené z informačného systému DOMUS, a preto správca musí používať tento systém.