Kongres LEPŠIA SPRÁVA 20 s témami o bytovej politike, bezpečnosti a spokojnosti bývania

03.03.2020

Lepšia správa 20

Pozývame vás IV. kongres LEPŠIA SPRÁVA 2020, kde odznejú aktuálne témy vo vzťahu k vymožiteľnosti domového poriadku a tiež k požiarnej bezpečnosti po výbuchu plynu v Prešove.

Záštitu nad kongresom prevzalo Ministerstvo dopravy a výstavby Slovenskej republiky a kongres je organizovaný v spolupráci s Asociáciou vlastníkov bytov. 

Združenie pre lepšiu správu bytových domov organizuje svoj v poradí 4. odborný kongres, určený pre správcovské spoločnosti, spoločenstvá vlastníkov bytov, bytové podniky, bytové družstvá a pre samotných vlastníkov bytových domov. Do trojdňového programu sú zaradené odborné diskusné fóra na dve v poslednej dobe často skloňované témy v súvislosti s bytovou politikou.

Téma bezpečnosti a spokojnosti bývania v bytových domoch budú ťažiskovými témami, preto neváhajte a prihláste sa na IV. kongres LEPŠIA SPRÁVA 2020, ktorý sa bude konať 4. - 6. marca 2020 v Hoteli Sitno**** vo Vyhniach.

 

Program kongresu Lepšia správa 20

Program v plnom znení nájdete na tomto odkaze.

Súčasťou Kongresu bude taktiež DOMUS - informačný softvér pre správu priestorov od spoločnosti ANASOFT, ktorý je dlhodobým partnerom Združenia pre lepšiu správu bytových domov.

Osobné stretnutie

Pokiaľ by ste mali záujem o osobné stretnutie na tomto Kongrese, neváhajte a dohodnite si toto stretnutie už vopred.