Hľadať

Vyhľadávanie

Zákaznícka zónaRegistrácia
Zabudli ste heslo?

SIGNATUS na konferencii EFPE 2017

02.06.2017

SIGNATUS na konferencii EFPE 2017

ANASOFT, Samsung a Asseco DS vytvorili integrované riešenie, ktoré pomáha meniť podnikové procesy a búrať závislosť na papieri. Predstavené bude na konferencii European Forum on Electronic Signature and Trust Services v poľskom Štetíne v dňoch 6. a 7. júna 2017.

Na konferencii sa stretne celoeurópska elita odborníkov na problematiku elektronického podpisovania a dôveryhodných služieb ako aj zástupcovia firiem všetkých veľkostí a segmentov.

Silné spojenie biometrického podpisu, dôveryhodných služieb a bezpečných mobilných zariadení dáva firmám príležitosť na zbavenie sa papiera aj v procesoch, kde je vyžadovaný vlastnoručný podpis. Digitalizácia už nemusí byť abstraktný a nedosiahnuteľný cieľ, ktorý si vyžaduje významné investície a náročné zmenové riadenie. S riešením SIGNATUS je nahradenie papierových dokumentov digitálnymi celkom jednoduché, škálovateľné a úplne bezpečné. Presvedčili sa o tom firmy a organizácie na Slovensku i vo viacerých ďalších krajinách, kde už doteraz ANASOFT so svojimi partnermi úspešne dodal svoje riešenie.

Viac info o konferencii