Logistic Conference 2019: Digitalizace logistiky a nové technologie

19.03.2019

 

 

                                   Logistic Conference 2019

O aktuálních novinkách v logistickém sektoru a řízení dodavatelského řetězce se bude diskutovat na nadcházejícím logistickém střetnutí Logistic Conference 2019. Mezi profesionály z logistického sektoru nebude na 13. ročníku konference chybět ani společnost ANASOFT.

Logistic Conference 2018 Logistic Conference 2018

Mezi hlavní témata nadcházejícího ročníku konference bude patřit probíhající digitalizace logistických procesů, jakož i implementace řešení Průmyslu 4.0 do podnikové intralogistiky. Samostatná přednáška se bude zaměřovat na zvýšení agilnosti interní logistiky.

V rámci sekce Logistické centra a skladování se bude probírat robotizace skladů jenž v současnosti patří mezi aktuální trendy v oblasti inteligentní logistiky. O nových technologiích a rozšířené realitě v logistice budou diskutovat odborníci během panelové diskuze, zatím co specifikám mražené logistiky bude věnována samostatná přednáška.

                                   Peter Bílik, Logistic Conference 2019 Peter Bílik, Logistic Conference 2018

Společnost ANASOFT bude na konferenci zastoupená Petrem Bílikem, odborníkem na Smart Industry, který přítomné posluchače obeznámí s aktuálními trendy inteligentní logistiky. Vzhledem na postupující digitalizaci a transformaci tradičních dodavatelských řetězců na dynamické se do logistických procesů dostávají technologie umělé inteligence nebo Internetu věcí (IoT). K adaptaci těchto technologií dochází nejrychleji právě v logistickém sektoru s ohledem na celkové benefity, které do dodavatelského řetězce a podniků vnášejí.

Víc informací o konferenci

                            Registrácia Logistic Conference 2019

Smart Industry newsletter

Případové studie, novinky a zajímavosti z digitální revoluce v průmyslu přímo do vaší schránky.


Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů společností ANASOFT APR, spol. s r.o. za účelem zasílání newsletteru a informací souvisejících s našimi službami a produkty. Máte právo proti tomuto zpracování namítat na mailové adrese gdpr@anasoft.com nebo na korespondenční adrese společnosti. Víc informací: Ochrana osobních údajů.
 

 

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Top Smart Industry Trendy 2019 banner Agilní vnitropodnikové zásobování bannerInteligentní intralogistika banner Jak zvýšit produktivitu skladu banner