LOG-IN 2019: Automatizace logistiky a digitální dvojče

26.03.2019

Logistické fórum LOG-IN 2019

Logistické fórum LOG-IN přináší pravidelně aktuální případové studie a zároveň upozorňuje na relevantní inovativní technologie a projekty v oboru. Nové trendy a technologie v logistice bude představovat i na nadcházejícím 13. ročníku dne 11. dubna 2019.

 
 

 

INSPIRATIVNÍ PŘEDNÁŠKY

Hokejový trenér a kouč vrcholových sportovců Marián Jelínek otevře 13. ročník fóra LOG-IN přednáškou Rub a líce blahobytu s podtitulem Blahobyt a osobní štěstí. V rámci přednášky se bude zaměřovat na otázky co můžeme považovat za úspěch, kde se inspirovat a či je možné si užívat blahobyt a být zároveň vnitřně šťastný.                             

LOGISTICKÉ INOVACE A TRENDY

Jedním  z témat nadcházejícího fóra LOG-IN bude umělá inteligence a způsoby, jakými ovlivní logistické procesy. Přednášející odborníci z logistického sektoru se budou věnovat i logistice poslední míle z pohledu udržitelnosti, ale i digitalizaci logistiky v cestné dopravě a standardům v logistice.

Logistické fórum LOG-IN 2018 Logistické fórum LOG-IN 2018 

AUTOMATIZACE LOGISTIKY A DIGITÁLNÍ DVOJČE

Společnost ANASOFT se taktéž představí v rámci odborného programu s přednáškou na téma Automatizace logistiky a digitální dvojče. Předmětem přednášky budou možnosti inteligentního řízení logistiky a automatizace logistických procesů technologií digitálního dvojčete

Digitální dvojče se řadí mezi top technologické trendy roku 2019 a v rámci Průmyslu 4.0 zastává klíčovou roly i vzhledem na svou funkcionalitu. Součástí přednášky budou i případové studie s praktickými příklady implementace technologie digitálního dvojčete do procesů vnitropodnikové jako i externí logistiky.

Peter Bílik, Logistické fórum LOG-IN 2018 Logistické fórum LOG-IN 2018

LOGISTICKÁ ANALÝZA

Novinkou 13. ročníku fóra LOG-IN bude odborní konzultačně-analytické posouzení logistického optimalizačního potenciálu. Návštěvníci si budou moct dát vyhotovit indikativní analýzu svých logistických procesů.

 
 

Během individuálního konzultačního sezení se tak návštěvníci budou moct dovědět například, jakou reálnou úsporu mohou očekávat od automatizace řízení skladu, o kolik procent mohou zvýšit výkonnost vnitropodnikového zásobování digitalizací nebo jako by se dali efektivně optimalizovat jejich přepravně-distribuční procesy. Na logistickou analýzu se zájemci můžou přihlásit zde (počet míst je omezen).

Registrace na konferenci

    Registrace na logistické fórum LOG-IN 2019

                                          Uživatelé logistických služeb mají na fórum vstup zdarma.

Smart Industry newsletter

Případové studie, novinky a zajímavosti z digitální revoluce v průmyslu přímo do vaší schránky.


Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů společností ANASOFT APR, spol. s r.o. za účelem zasílání newsletteru a informací souvisejících s našimi službami a produkty. Máte právo proti tomuto zpracování namítat na mailové adrese gdpr@anasoft.com nebo na korespondenční adrese společnosti. Víc informací: Ochrana osobních údajů.
 

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Top Smart Industry Trendy 2019 banner Agilní vnitropodnikové zásobování bannerInteligentní intralogistika banner Jak zvýšit produktivitu skladu banner