Digitální logistika 2019: Strojová inteligence a autonomní zásobování

24.04.2019

Digitální logistika 2019

Nejmodernějším trendům a technologiím výrobní logistiky se bude věnovat konference Digitální logistika 2019. ANASOFT bude na konferenci představovat možnosti inteligentní logistiky a nasazování umělé inteligence do procesů vnitropodnikového zásobování.

Digitalizace průmyslu postupuje. Až 91% průmyslných podniků investuje v Evropě do vybudování digitálních továren podle průzkumu společnosti PwC. Digitalizace se však netýká jenom nových továren, transformační procesy podstupují i existující podniky především implementací nových a inovativních technologií jako umělá inteligence, digitální dvojče nebo Internet věcí (IoT).

                              Digitální logistika

Podobně společnosti investují i do digitalizaceautomatizace logistických procesů a inovativního řízení dodavatelského řetězce. V rámci výrobní logistiky a vnitropodnikového zásobování, zejména v případě průmyslných podniků, vzniká velký objem různorodých dát, které již operátor nebo dispečer nedokáže včasně a efektivně zpracovat. Za účelem maximalizace optimalizačního potenciálu jako i zpracovávání přesných výrobních požadavek v reálném čase je už v takovýchto případech nevyhnutné nahradit lidskou inteligenci inteligencí strojovou.

Právě nasazování umělé inteligence do procesů vnitropodnikového zásobování bude předmětem jednodenní konference Digitální logistika 2019, která se uskuteční 14. května v Brně. Během konference se budou řešit témata jako bezpapírová logistika v středně velkých a malých firmách, změna paradigmat v logistice jako i nová generace průmyslných počítačů pro inteligentní logistiku, inteligentní řízení                  Milk Run-u (last mile management) a ostatní možnosti automatizace materiálového toku.

Konference Digitální logistika 2019 se zúčastní také společnost ANASOFT, která bude přítomným návštěvníkům představovat možnosti využití umělé inteligence (AI) při řízení vnitropodnikového zásobování, optimalizaci materiálového toku nebo jako nástroje vytváření přidané hodnoty v procesech výrobní logistiky. Součástí přednášky budou i praktické příklady inteligentní (intra)logistiky.

Konference Digitální logistika je součástí konference Digitální výroba 4.0.

Registrace na konferenci

Registrace na konferenci

 

Smart Industry newsletter

Případové studie, novinky a zajímavosti z digitální revoluce v průmyslu přímo do vaší schránky.


Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů společností ANASOFT APR, spol. s r.o. za účelem zasílání newsletteru a informací souvisejících s našimi službami a produkty. Máte právo proti tomuto zpracování namítat na mailové adrese gdpr@anasoft.com nebo na korespondenční adrese společnosti. Víc informací: Ochrana osobních údajů.
 

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Top Smart Industry Trendy 2019 banner Logistické inovace