Poschodech.cz - Moderní portál pro online správu bytů

Webový portál www.poschodech.cz zpřístupňuje finanční a technické údaje o bytech a domech pro jejich vlastníky. Údaje jsou zpřístupněny z informačního softwaru pro správu nemovitostí a bytů DOMUS používaného správci domů.

Poschodech je název moderního portálu, který má ambici stát se důležitým a nenahraditelným místem, kde je možné vyřešit spoustu svých záležitostí souvisejících s bydlením.

Cílem portálu je poskytnout všechny informace o  bytě a domě. Přístup na portál vytvoří  správce na požádání.

Co najdete na portálu poschodech.cz

Konto bytuKONTO BYTU

Srozumitelné zobrazení porovnání skutečných nákladů a zálohových předpisů. Sledování vývoja stavu konta v průběhu času. Zaevidované platby s datem úhrady, vznik přeplatků či nedoplatků a samozřejmě aktuální zůstatek. 

Rocni vyuctovaniROČNÍ VYÚČTOVÁNÍ

Porovnání vystaveného předpisu, vyúčtování a plateb. Přehled ročního vyúčtování s historií za více let. Každý řádek obsahuje informaci o aktuálním zůstatku v daném roce. 

Ucet domuÚČET DOMU

Na jednom místě jsou všechny příchozí a odchozí platby za objekt. Pokud má dům více účtů, každý z nich je možné sledovat nezávisle.  

Odecty a spotreby mericuODEČTY A SPOTŘEBY MĚŘIČŮ

Historie namontovaných měřičů v bytě. Zobrazí se i demontované měřiče z důvodu periodické výměny. Sledování všech typů měřičů, od studené vody až po elektroměry či poměrové rozdělovače topných nákladů. 

RevizeREVIZE

Sledování jak se provádějí odborné prohlídky zařízení v domě podle plánu. Po kliknutí na „Detail“ se zobrazí všechny provedené revize sledovaného zařízení. 

Graf spotrebGRAF SPOTŘEB

Srozumitelný přehled spotřeby vody v bytě. Jednoduše a rychle - kolik proteklo studené, teplé vody. Kolik dílků přibylo oproti minulému roku... 

Naklady domuNÁKLADY DOMU

Všechny náklady domu spolu s fakturami za všechny provedené služby zůstanou pod dohledem. Pro každou službu, za kterou správce analyzuje došlé faktury s detailní historii. 

Nastenka domuNÁSTĚNKA DOMU

Ideální místo pro komunikaci se správcem. Správce může informovat všechny vlastníky nebo jen jednoho nájemníka v domě. Nástěnky jsou správný způsob na oslovení sousedů. 

Fond opravFOND OPRAV

Dokonalý přehled tvorby a čerpání za Fond údržby a oprav. Čerpání financí pod kontrolou. Souhrnné měsíční přehledy s detailním rozpisem v PDF dokumentu ke stažení nebo jen jednoduchý přehled o operacích.   

Domovni funkcionariDOMOVNÍ FUNKCIONÁŘI

Místo pro všechny potřebné kontakty domovních funkcionářů a zástupců.