Menu

Kontrola spotřeby energií domácností přes internet

Kontrola spotreby energiiEnergie jsou jedním z nejdražších artiklů domácností a firem. Proto je samozřejmé, že se hledají cesty k jejich šetření. Jednou z nich je mít své energie pod kontrolou prostřednictvím on-line monitoringu bezdrátových měřičů přes internet.

Vlastníci, nájemci, ale i správci bytových a nebytových prostor chtějí šetřit čas a využívat internet ke sledování, zefektivnění a tím i zlevnění energie. Měřící zařízení, díky kterým je spotřeba monitorována, budou v blízké budoucnosti všechna připojena na internet.

Výhody tohoto řešení jsou zjevné. Přístup technika do bytu je nutný jen v případe poruchy zařízení. Odečet je možné provést kdykoliv, v jakékoliv periodicitě a jeho výsledek se uživateli zobrazí na internetu na jeho osobním počítači, telefonu či tabletu.

Celou správu a monitorování svých spotřeb a vyúčtovaní je možné sledovat na jakémkoliv místě na světě, stačí být on-line.

Systém je založený na bezdrátových měřičích, které vysílají údaje sběračů. V domě je jeden sběrač, který je napojený na internet a na denní bázi zasílá údaje z měřičů na portál www.poschodech.cz. Portál zpřístupňuje údaje vlastníkům bytů, vyhodnocuje je a zasílá upozornění.

Hlavní výhody měřičů připojených na internet

Odpočet měřičů připojených na internet

 

Tato služba vyžaduje kompatibilní měřiče. Spolupracujeme se společnostmi:

Technologičtí partneři - Ista       Technologičtí partneři -Zenner     Technologičtí partneři - Lumacol    Technologičtí partneři - Apator   Technologičtí partneři - ENBRA