Mobilní aplikace POSCHODECH

13.05.2024

PrO JeštĚ VĚTŠÍ komfort vlastníkŮ pŘinášÍME mobilnÍ aplikAci POSCHODECH

Na oslavu spravovaného milionu prostor v informačním systému DOMUS v České republice a na Slovensku přinášíme mobilní aplikaci POSCHODECH, která je dalším významným krokem k jednoduššímu přístupu vlastníků prostor k informacím o jejich nemovitostech včetně kontroly spotřeby podle EED.

 

Registrovaní uživatelé si mohou mobilní aplikaci POSCHODECH bezplatně nainstalovat přímo z webové stránky www.poschodech.cz

 

INSTALACE V OPERAČNÍM SYSTÉMU ANDROID

 

 

1. KROK

2. KROK

3. KROK

4. KROK

Otevřete stránku    www.poschodech.cz
ve webovém prohlížeči.

 

Klikněte na tlačítko
Mobilní aplikace
a nainstalujete aplikaci.

 

Nainstalovanou
aplikaci uvidíte
na ploše.

 

Otevřete aplikaci
POSCHODECH.

 

 

INSTALACE V OPERAČNÍM SYSTÉMU iOS  

     

Otevřete stránku ve webovém prohlížeči SAFARI. Je potřebné ve spodní liště vybrat možnosti sdílení a následně tlačítko Přidat na plochu.

 

Pokud se možnost  Přidat na plochu nezobrazuje, lze ji uživatelsky přidat.    Rolujte dolů v seznamu  a vyberte Upravit akce.  

Přidejte možnost Přidat na plochu pomocí zeleného symbolu + do seznamu.

Klepněte na  Přidat na plochu. 

Potvrďte tlačítko Add/Přidat.

 

Nainstalovanou aplikaci uvidíte na ploše.

Bydlete s přehledem

Portál poschodech.cz je určen nájemníkům a vlastníkům bytových a nebytových prostor. Cílem portálu je poskytnout všechny informace o bytě a domě.

Webový portál poschodech.cz zpřístupňuje finanční a technické údaje o bytech a domech pro jejich vlastníky. Přístup na portál umožňuje správce poskytnutím registračního kódu na požadání. Údaje jsou zpřístupněny z informačního systému DOMUS, a proto správce musí používat tento systém.