Mobile World Congress 2015 v Barceloně představí..

24.02.2015

eSignatureVlastnoruční digitální podpis SIGNATUS se stává součástí největší světové mobilní akce Mobile World Capital v Barceloně. Nenechte si ujít možnost hodnotit „Nejlepší řešení elektronických podpisů Galaxy“ a navštivte nás v A2iA stránku 5B41 (hala5), který se nachází ve francouzském pavilonu.

Mobile Word Congress Barcelona 2015Francouzský technologický partner ANASOFTu společnost A2iA představí řešení vlastnoručního digitálního podpisu SIGNATUS na svém stánku 5B41 (hala 5). Více informací o kongrese na stánce akce.

Live-prohlídka a demonstrace se skládá ze dvou variant

  • Podepisovací řešení pro zákazníky ze segmentu SME. Řešení je určeno pro rychlé nasazení v rámci existující infrastruktury IT.
  • Konfigurovatelná samostatná aplikace, která umožňuje rychlou implementaci do SMB papírových procesů. Všeobecně platí, že se využívá přednastavené standardní rozhraní pro jednoduché prohlížení, stahování a nahrávání dokumentů.

Galerie z Barcelony:

Barcelona MWC 2015   SIGNATUS on Barcelona MWC 2015   SIGNATUS on Barcelona MWC 2015   SIGNATUS on Barcelona MWC 2015

A2iA

A2iA je devoloper specializovaných a vysoce inteligentních softwarových nástrojů, které pomáhají koncovým uživatelům optimalizovat ejich snímání dat a zpracování dokumentů a automatizace workflow schopností. Produkty A2iA jsou vybaveny patentovanou technologií rozpoznávání znaků, které se zabývají komplexní extrakcí dat. Více o společnosti A2iA.

ANASOFT

ANASOFT poskytuje inovativní řešení optimalizace procesů pro zákazníky po celém světě více než 20 let. Úzce spolupracuje s nejlepšími světovými poskytovateli technologií. Řešení SIGNATUS je určeno pro zákazníky z finančního sektoru, Telco, státních institucí, jako i dalších průmyslových odvětví, pro ulehčení dosáhnutí firemních obchodních cílů přes digitální transformaci.