ANASOFT se stává partnerem bezpečnostní platformy Samsung KNOX

04.02.2015

Samsung KNOXANASOFT, Silver Partner programu SEAP, úzce spolupracuje se Samsungem při vývoji inovativních a vysoce bezpečnostních podnikových mobilních řešení. Nyní ANASOFT posiluje partnersví se Samsungem a stává se Samsung KNOX Reseller.

Jako držitel certifikátu průmyslové bezpečnosti NBU SR na stupni Tajné pro EU a NATO, jsme připravení vyhovět zákazníkům z finančního sektoru, státní správy, silových rezortů i dalších regulovaných odvětví a přinést jim řešení podnikové mobility s nejvyšším stupněm ochrany citlivých dat a řízení mobilních zařízení.

Platforma Samsung KNOX zásadně zvyšuje bezpečnost a ulehčuje řízení mobilních zařízení. Je odpovědí na bezpečnostní výzvy systému Android díky přispůsobitelnosti a celkové kontrole zařízení. Mezi nejpoužívanější KNOX funkce patří úplné oddělení osobního a pracovního prostředí v zařízení (data i aplikace) prostřednictvím kontejnerizace, zabezpečení uložených i přenášených dat, vzdálené ovládání zařízení (MDM), využití Single Sign On a mnoho dalších.

Prvky Samsung KNOX byly využity i pro zabezpečení aplikace SIGNATUS – mobilního řešení pro elektronické vlastnoruční podepisování dokumentů na tabletech Samsung Galaxy Note.