Budúcnosť bude personalizovaná aj vo výrobe elektrobicyklov | Konferencia

13.10.2020

Prvá globálna online konferencia EBIKE Future Conference 2020 sa bude zameriavať na nové trendy v rýchlom rastúcom odvetví elektrických bicyklov.

Časy sa menia nielen vďaka novým technológiám, ale aj globálnej pandémii. Koronavírus zamiešal karty svetovej ekonomike. Niektoré odvetvia hlásia extrémne poklesy, iné naopak zvyšujú raketovo predaj. Medzi rastúce odvetvia patrí aj sektor elektrických bicyklov.

V posledných mesiacoch zaznamenali podniky s elektrobicyklami na celom svete rast predaja až o 300 percent v porovnaní s minulým rokom. Odborníci očakávajú, že trh s elektrickými bicyklami v nasledujúcich rokoch exponenciálne porastie. A toto je skutočnosť, ktorú nemožno ignorovať. Trh bude naďalej rásť.

Konferencia EBIKE FUTURE CONFERENCE 2020 je reakciou na zmeny v tomto sektore. Prvá globálna online konferencia o e-bike odvetví na svete prepojí inovátorov, vizionárov, podnikateľov, nadšencov a spoločnosti, ktorí formujú globálny priemysel elektrických bicyklov.

Viac ako 20 najväčších odborníkov z tejto oblasti bude odhaľovať svoje know-how a prognózy od 26.-30. októbra 2020. Pozvanie vystúpiť spolu s medzinárodnými špecialistami a uznávanými odborníkmi prijala aj spoločnosť ANASOFT. ANASOFT bude diskutovať na tému „Budúcnosť bude personalizovaná aj v odvetví elektrických bicyklov“.  

Zmeny na náročnom a premenlivom globálnom trhu spolu s technologickým pokrokom vedú k novým spôsobom a formám výroby. Hranice medzi online a offline prostredím sa postupne zmazávajú a digitálne technológie ako softvérová inteligencia a digitálne dvojčatá umožňujú prechod od hromadnej štandardizovanej výroby k veľkoobjemovej výrobe personalizovaných produktov. Táto výroba umožňuje napĺňať očakávania a preferencie zákazníkov efektívnym spôsobom a včas.  

Digitalizácia a inteligentná automatizácia sú hlavnými prostriedkami na zaistenie prechodu na hyper-personalizovanú výrobu založenú na dátach a digitálnych službách (internet vecí, internet služieb, umelá inteligencia vecí).

Riadenie výroby definované rýchlosťou, kvalitou, agilitou a prispôsobiteľnosť, ktoré sa stalo rutinou v automobilovom priemysle, sa čoraz viac rozširuje do ďalších priemyselných odvetví a podnikov bez ohľadu na ich veľkosť alebo zameranie.

Výrobné dodávateľské procesy sú v súčasnosti podrobené transformácii zo systému výroby a zásobovania tlakom na výrobnú stratégiu ťahom. Rovnaká zmena sa odohráva aj v riadení dodávateľského reťazca, kde metódy Just-in-Time a Just-in-Sequence sa stávajú čoraz bežnejšími.

Prednáška sa bude zameriavať ako je možné aplikovať model inteligentnej výroby, ktorý si už osvojil automobilový sektor, na ďalšie typy výroby prostredníctvom digitálnych technológií aj v prostredí stredných a menších firiem.

Zaregistrovať sa môžete na tejto adrese, kde získate lístok ZDARMA na virtuálnu konferenciu EBIKE FUTURE CONFERENCE spolu s exkluzívnym prístupom k masterclass s prednášajúcimi na svetovej úrovni.

 

REGISTRÁCIA

                                              ebike_future_conference_vyroba_smart_industry_2020

MOHLO BY VÁS TIEŽ ZAUJÍMAŤ

Anatómia inteligentného priemyslu: AIoT a autonomizácia

Internetom sa revolúcia v priemysle a logistike neskončila. Nové technológie ako digitálne dvojčatá a umelá inteligencia menia výrobné postupy a princípy, čo následne vedie k transformácii na dynamické a autonómne riadenie výrobných a zásobovacích procesov. 

Digitálne dvojča: Inteligentný podnik a smart výroba

Dôležitosť technológie digitálneho dvojčaťa a jej prínos spočívajú v jej simultánnom duálnom nastavení ako simulačného a riadiaceho nástroja. Digitálne dvojča v kombinácii s Internetom vecí (IoT) a strojovou inteligenciou (MI) dokáže transformovať bežné objekty na inteligentné veci.

Nová infraštruktúra inteligentného priemyslu: Smart Industry a ERP

Adopcia a adaptácia nových technológií sa postupne stávajú súčasťou podnikových stratégií, čo následne vedie k nutnosti reštrukturalizácie etablovanej hierarchie informačných systémov.