ANASOFT medzi top 3 inovatívnymi logistickými projektmi

18.04.2019

ANASOFT medzi top 3 inovatívnymi logistickými projektmi

Projekt inteligentnej intralogistiky Smart Industry riešením EMANS od spoločnosti ANASOFT bol vyhlásený medzi najlepšími tromi logistickými projektovými inováciami roka 2018.

Spoločnosť ANASOFT bola so svojím projektom „Inteligentná intralogistika Smart Industry riešením EMANS“ vyhlásená medzi 3 najlepšími projektovými inováciami roka 2018 počas Galavečera logistických inovácií. Galavačer logistických inovácií je zastrešený spoločnosti ATOZ Logistics, organizátorom logistických konferencií a vydavateľom odborného časopisu Systémy Logistiky, a má za cieľ podporovať inovácie v logistike na slovenskom trhu. Projekt spoločnosti ANASOFT sa tak ocitol v silnej konkurencii domácich inovatívnych projektov.           

                                                             Galavečer logistických inovácií  ANASOFT Logistické inovácie                                         

Projekt „Inteligentná intralogistika Smart Industry riešením EMANS“ bol vyhotovený v závode automobilového subdodávateľa kategórie Tier 1, ktorý sa rozhodol digitalizovať a automatizovať vnútropodnikové zásobovanie (výrobnú logistiku). Pre tento účel si vybral spoločnosť ANASOFT a jej Smart Industry systém EMANS, systém pre inteligentné riadenie procesov (Intelligent Operations Management).

Riadiaci Smart Industry systém EMANS zabezpečuje v podniku autonómnu synchronizáciu zásobovania s výrobnými procesmi.  Systém využíva technológie priemyselného internetu vecí (IoT) a princípov digitálneho dvojčaťa v distribuovanom prostredí k efektívnemu vyťaženiu prepravných zariadení formou dynamického Milk Run systému (Milk Run 4.0), zabezpečeniu plynulého toku materiálu a presných informácií v reálnom čase ako aj automatizácie dátového toku.

                                                             Logisticé inovácie, Ocenenie LOG-IN 2019   Galavečer logistických inovácií 2019

Takto nastavený projekt umožnil vytvoriť v podniku agilné vnútropodnikové zásobovanie, ktoré je navyše škálovateľné pre existujúce ako aj novovznikajúce procesy a zároveň vnáša do procesov internej logistiky veľkú mieru autonómneho rozhodovania.                                                                   

   

MOHLO BY VÁS TIEŽ ZAUJÍMAŤ

Digitálna automatizácia skladovej logistiky | Webinár

Záznam webinára Česko-nemeckej obchodnej a priemyselnej komory a spoločnosti ANASOFT o možnostiach a spôsoboch digitálnej automatizácie riadenia skladovej logistiky. Stratégie naskladnenia a vychystania zákazníckych objednávok sú demonštrované na prípadovej štúdii zo spoločnosti Dedoles.

Zrýchľovanie inteligentnej automatizácie v logistike a e-commerce

Naštartovanie štvrtej priemyselnej revolúcie ovplyvnil internet. Nové technológie urýchľujú automatizáciu logistiky, zásobovania a e-Commerce vrátane vychystávania v sklade a logistiky poslednej míle.

Nový retail a omnikanálová distribúcia

Omnikanálová distribučná stratégia sa postupne bude stávať nevyhnutnosťou pre celý segment elektronického obchodu (e-Commerce). Nové logistické technológie prispeli k zoštíhleniu logistických tokov a komfortnejšej spotrebiteľskej skúsenosti pri online nákupoch.