Profil společnosti

ANASOFT je softwarová společnost s více než 25 letou tradicí. Do svých řešení vnášíme inovace, naše know-how, kreativitu a novinky z oblasti informačních technologií.

Sledujeme aktuální trendy a my sami jejich i vytváříme. Známe potřeby konkrétních byznys oblastí a při tvorbě řešení využíváme naše znalosti procesů v těchto oblastech.

Vytváříme unikátní řešení, které vycházejí z důkladné analýzy potřeb zákazníka a dokážeme splnit i jeho individuální potřeby tak, aby mu naše řešení pomáhali.

Přidanou hodnotou vytvořených řešení je náš důraz na jedinečnost každého zákazníka, neodmyslitelnou součástí zase optimalizace procesů, zvýšení podnikové výkonnosti a profit zákazníka.

Naše řešení pro výrobní, logistické a správné procesy v průmyslu zahrnují širokou paletu funkcionalit. Z původního softwaru pro řízení montáže se postupným rozšiřováním a nasazováním nových technologií stal MOM systém (Manufacturing Operations Management). Máme zkušenosti v řízení výrob, smart logistice, s IT systémy pro elektrické automobily.

Stavíme silné a hodnotné partnerství s mnoha technologickými dodavateli, z nichž mnozí jsou významní světoví lídři.

Více informací o společnosti ANASOFT