Smart Industry divize

Smart Industry divize společnosti ANASOFT navrhuje, vytváří a implementuje řešení a inovace pro inteligentní průmysl a logistiku. Odborníci z oblastí informačních technologií a inženýringu s mezinárodními zkušenosti zabezpečují služby digitalizace, automatizace a optimalizace provozních procesů.

UNIVERZÁLNÍ PRŮMYSLOVÉ ŘEŠENÍ NOVÉ GENERACE

Smart Industry řešení EMANS představuje modulární řídící systém pro inteligentní průmysl, logistiku a zásobování. Nejnovější technologie a principy Industry 4.0 zaručují jeho rozsáhlou funkcionalitu i v náročných výrobních a logistických prostředích. Řešení disponuje širokými možnostmi integrace a škálování bez ohledu na velkost podniku nebo jeho zaměření.

KOMPLEXNÍ SLUŽBY PRO DIGITALIZACI PODNIKU

Smart Industry divize společnosti ANASOFT se věnuje digitalizaci a automatizaci průmyslu od roku 2003. Zkušení odborníci ze Smart Industry divize poskytují konzultace, profesionální poradenství a odborní analýzy, návrhy optimalizačních a projektových řešení s projektovým a integračním managementem. Podniky s nasazeným systémem EMANS mají zabezpečené školení pro uživatele a řídící pracovníky, mezinárodní podporu v režimu 24/7, kyberbezpečnost řídícího systému, preventivní údržbu a zálohováni dat.

INOVACE, VÝZKUM A VÝVOJ

Filozofií ANASOFTu je neustály rozvoj. Společnost investuje do výzkumu nových technologií a řešení a jejich následné implementaci do praxe. Kromě interního výzkumu a vývoje, ANASOFT úzce spolupracuje s akademickým sektorem, kde v roku 2018 vytvořil Výzkumní laboratoř pro použití umělé inteligence v Smart Industry. Spolu s experimentálními testy neuronových sítí se víceré vývojové projekty dostali do podniků, včetně technologie ovládaní gesty pro výrobu. Mezi klíčová inovační témata společnosti ANASOFT patří především velká data (analytika a predikce) a umělá inteligence (AI).

OCENĚNÍ

Smart Industry řešeni EMANS implementované v nadnárodních podnicích v Evropské unii i mimo ní získalo několik mezinárodních ocenění: Ocenění LOG-IN za Projektovou inovaci roka 2018 a 2020, Schnellecke Innovation Award 2014, Porsche Supplier Award 2010 a systém byl taktéž finalistou ankety IT produkt roka 2014.