Budoucnost bude personalizovaná i ve výrobě elektrických kol | Konference

13.10.2020

konference elektrokola přihlášení

První globální online konference EBIKE Future Conference 2020 se zaměří na nové trendy v rychle rostoucím sektoru elektrických kol.

Časy se mění nejen díky novým technologiím, ale i globální pandemii. Koronavirus zamíchal karty světové ekonomice. Některá odvětví hlásí extrémní poklesy, jiné naopak zvyšují raketově prodeje. Jedním z nich je sektor elektrických kol.

V posledních měsících zaznamenali podniky s elektrokolami na celém světě růst prodeje až o 300 procent ve srovnání s minulým rokem. Odborníci očekávají, že trh s elektrickými koly v následujících letech exponenciálně poroste. A toto je skutečnost, kterou nelze ignorovat. Trh bude nadále růst.

Konference EBIKE FUTURE CONFERENCE 2020 je reakcí na změny v tomto sektoru. První globální online konference o elektrokolech na světě propojí inovátory, vizionáře, podnikatele, nadšence a společnosti, které formují globální průmysl elektrických kol.

Více než 20 největších odborníků z této oblasti bude odhalovat své know-how a prognózy od 26. do 30. října 2020. Pozvání vystoupit spolu s mezinárodními specialisty a uznávanými odborníky přijala i společnost ANASOFT. ANASOFT bude vystupovat s přednáškou na téma "Budoucnost bude personalizovaná i v odvětví elektrických kol".

Změny na náročném a proměnlivém trhu spolu s technologickým pokrokem vedou k novým způsobům a formám výroby. Hranice mezi online a offline prostředím se postupně smazávají a digitální technologie jako softwarová inteligence a digitální dvojčata umožňují přechod od hromadné standardizované výroby k velkoobjemové výrobě personalizovaných produktů. Tato výroba umožňuje naplňovat individuální očekávání a preference zákazníků efektivním způsobem a včas.

Digitalizace a inteligentní automatizace jsou hlavními prostředky pro zajištění přechodu na hyper-personalizovanou výrobu založenou na datech a digitálních službách (internet věcí, internet služeb, umělá inteligence věcí).

Řízení výroby definováno rychlostí, kvalitou, agilitou a přizpůsobitelností, které se stali rutinou v automobilovém průmyslu, se stále více rozšiřuje do dalších průmyslových odvětví a podniků bez ohledu na jejich velikost nebo zaměření.ebike_future_conference_vyroba_smart_industry_2020

Výrobní dodavatelské procesy jsou v současnosti podrobeny transformaci ze systému výroby tlakem na výrobní strategii tahem. Stejná změna se odehrává i v řízení dodavatelského řetězce, kde se metody Just-in-Time a Just-in-Sequence stávají stále běžnějšími.

Přednáška společnosti ANASOFT se zaměří na to, jak je možné aplikovat model inteligentní výroby, který si již osvojil automobilový sektor, na další typy výroby prostřednictvím digitálních technologií a to i pro střední a menší firmy.

Zaregistrovat se můžete na této adrese, kde získáte lístek ZDARMA na virtuální konferenci EBIKE FUTURE CONFERENCE spolu s exkluzivním přístupem k masterclass s přednášejícími na světové úrovni.

 

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT