Hľadať

Vyhľadávanie

Zákaznícka zónaRegistrácia
Zabudli ste heslo?
Menu

Kontrola spotreby energií domácností cez internet

Energie sú jedným z najdrahších artiklov domácností a firiem. Preto je samozrejmé, že sa hľadajú cesty k ich šetreniu. Jednou z nich je mať svoje energie pod kontrolou prostredníctvom on-line monitoringu bezdrôtových meračov cez internet.

Vlastníci, nájomcovia ale i správcovia bytových a nebytových priestorov chcú šetriť čas a využívať internet na sledovanie, zefektívnenie a tým aj zlacnenie energie. Meracie zariadenia, vďaka ktorým je spotreba monitorovaná, budú v blízkej budúcnosti všetky pripojené na internet.

Výhody tohto riešenia sú zjavné. Prístup technika do bytu je nutný len v prípade poruchy zariadenia. Odpočet je možné urobiť kedykoľvek, v akejkoľvek periodicite a jeho výsledok sa používateľovi zobrazí na internete na jeho osobnom počítači, telefóne či tablete.

Celú správu a monitorovanie svojich spotrieb a vyúčtovaní je možné sledovať na akomkoľvek mieste na svete, stačí byť on-line.

Systém je založený na bezdrôtových meračoch, ktoré vysielajú údaje zberaču. V dome je jeden zberač, ktorý je napojený na internet a na dennej báze posiela údaje z meračov na portál www.poschodoch.sk. Portál sprístupňuje údaje vlastníkom bytov, vyhodnocuje ich a zasiela upozornenia. 

Zobrazované údaje si môžete pozrieť pod demonštračným účtom na www.poschodoch.sk po zadaní prihlasovacieho mena: domusova a hesla: ivana.

Hlavné výhody meračov pripojených na internet

kontrola spotreby energii cez internet - vyhody meracov

 

Táto služba vyžaduje kompatibilné merače. Spolupracujeme so spoločnosťami:

Technologický partner - Ista   Technologický partner - Techem    Technologický partner - Zenner    Technologický partner - Lumacol   Technologický partner - Apator Technologický partner - ENBRA