Menu

DOMUS přináší inovace do správy bytů

Informační software pro správu nemovitostí a bytů DOMUS představuje komplexní řešení pro správu bytových a nebytových prostor od technických modulů, přes moduly nájemného až po vyúčtování.
Jeho výhody využívají správci více než 250 společností, které spravují více než 650 000 prostor.

DOMUS je komplexní, otevřený, bezpečný modulární systém, pro který neustále sledujeme vývoj požadavků trhu a legislativní změny. Software pro správu nemovitostí a bytů výrazně zjednodušuje práci s údaji, jednoduše se v něm zpracovává roční vyúčtování a především díky jeho komplexnosti získávají správci na trhu potřebnou konkurenční výhodu. 

EDOMUS - MOBILNÍ APLIKACE PRO PŘÍSTUP K ÚDAJŮM ZE SYSTÉMU

eDOMUS Přístup k údajům ze systému správy bytů kdekoliv a kdykoliv

Aplikace pro mobilní telefony propojena se systémem DOMUS pro správu bytů. Údaje evidované správcem v informačním systému jsou přístupné tam, kde to zaměstnanci potřebují - v terénu. Více o eDOMUSu najdete zde.  

Mobilní aplikace pro odečet měřičů

ikona poschodechZasílejte odečtové lístky přímo přes vlastní mobilní telefon

Aplikace POSCHODECH Vám umožní odečítat měřiče v bytech pomocí mobilního zařízení se systémem Android. Zároveň umožní vyfotit měřič, stav zapíše do databáze správce a uživatelům bytů zašle zprávu o odečtu emailem nebo SMSkou. Více o aplikaci najdete zde.  

Elektronická faktura

Elektronicka faktura DOMUSOdteď už žádné starosti s papírem

Od roku 2013 systém DOMUS obsahuje zásilky, ktere umožňují doručování elektronických faktur emailem, hybridní poštou nebo se tlačí na papír. Podle nastavení adresáta software DOMUS buď vygeneruje emaily, nebo pošle zásilku jiným způsobem.

Z pohledu zprávy bytů se jedná o roční vyúčtování a předpis. Jejich používáním se každoročně snižuje počet ročních vyúčtování a předpisů, ktere je třeba vytisknout, zaobálkovať a doručit.

SMS služba

SMS sluzby DOMUSOkamžité zaslání důležité informace? Zašlete SMS a problém je vyřešen

Přímo z DOMUSu můžete zasílat SMS na telefonní čísla v České republice. Odeslaná SMS zůstává evidována v systému i s termínem jejího doručení. SMS je možné použít ke generování upomínek, které automaticky doplňují výši dluhu, datum splatnosti a číslo účtu. Využívána jsou též k upozornění o termínu schůze, odstávce médií, zaslání PF apod. V roce 2018 naši zákazníci zaslali více než 180 000 SMS.

Portál poschodech.cz

poschodech DOMUSPortál, kde máte vše pod kontrolou

Jedinečný portál pro Vaše zákazníky. Uživatel prostor má přístup k údajům o svém bytě a domě. Správce má plnou kontrolu nad zobrazovanými údaji. Najdete zde například konto uživatele, grafy spotřeb, roční vyúčtování, nástěnku domu, náklady domu, informace od správce, fond oprav, revize. Více informací najdete zde.

Moderní odečty měřičů přes internet

Odpocty cez internet

S našimi partnery to není problém

Používáme standardní měřiče s dálkovým odečtem, které jsou odčítány sběrači údajů instalovanými v domě. Sběrače zasílají stavy měřičů přímo na centrální server. Portál poschodech.cz zpřístupňuje na denní bázi údaje vlastníkům bytů, vyhodnocuje je a zasílá upozornění. Více najdete zde.