Referencie

Inteligentný zvoz cukrovej repy pre skupinu AGRANA

AGRANA Beteiligungs AG a jej dcérska spoločnosť Slovenské cukrovary sa rozhodli začať pilotný projekt pre optimalizáciu logistiky cukrovej repy. Repa, ako krehká komodita a cukrovar, ako kontinuálne výrobné zariadenia, kladú vysoké nároky na spoľahlivosť a efektivitu prepravy repy z poľa do závodu. Dôležitý je nepretržitý pravidelný prísun suroviny.

AGRANA

AGRANA oprela svoje rozhodnutie optimalizovať prepravu repy z poľa o výsledok vedeckého prístupu, ktorý si nechala vypracovať profesionálnou poradenskou spoločnosťou IPA.

Pre samotný návrh a vývoj riešenia optimalizácie dopravy zvolila AGRANA spoločnosť ANASOFT, ktorá využila svoje hlboké znalosti v oblasti systémovej integrácie.

 

Riešenie, ktoré ANASOFT pre spoločnosť AGRANA navrhol kombinuje

  • Interaktívne palubné jednotky založené na operačnom systéme Android 
  • Pokročilá telemetria a real-time sledovanie vozidiel 
  • Prispôsobená navigácia - aj mimo bežných dopravných trás
  • Matematický model pre riadenie vozového parku

VIATUSRiešenie ADOBEL (pokročilá optimalizácia logistiky produktu) poskytuje pre výpravcu v reálnom čase prehľad o vozovom parku a jeho využití. Naviguje vodičov všetkých nasadených vozidiel prostredníctvom prispôsobenej palubnej jednotky, ktorá prostredníctvom internetového portálu poskytuje relevantné informácie, ktoré sú k dispozícii pre všetky zúčastnené strany.

Riešenie beží v cloude na Windows Azure. Zaisťuje sa tak vysoká dostupnosť, eliminuje zlyhanie spojenia a umožňuje využitie "pay-per-use" modelu, čo znižuje prevádzkové náklady.

ADOBEL patrí do rodiny inteligentných riešení prepravy VIATUS.

ANASOFT pokračuje v rozvoji ďalších modulov pre pokročilejšie riadenie vozidiel (vozového parku) a mobilných jednotiek, BI a výkazníctva, atď.

Chcete vedieť viac?