Hľadať

Vyhľadávanie

Zákaznícka zónaRegistrácia
Zabudli ste heslo?

Kandidátom na Európsku firmu roka je GreenWay

20.05.2016

Hlas pre GreenwayFirma GreenWay Operator bola vybraná z viac ako 200 uchádzačov do shortlistu deviatich firiem z celej Európy na post kandidáta Európskej firmy roka pre udržateľnú energiu.

O víťazoch v troch kategóriách – firmy, verejný sektor, spotrebitelia, rozhodne odborná porota. Štvrté ocenenie udelí široká verejnosť a tak aj vy môžete podporiť slovenský projekt.

Víťazi všetkých štyroch ocenení budú vyhlásení 14. júna.

GreenwaySlovenská firma GreenWay vyvinula riešenie, ktoré motivuje prevádzkovateľov nákladnej dopravy využívať na prepravu tovaru elektromobily.

GreenWay prenajíma elektrické vozidlá na základe „pay-per-km“, čo umožňuje prepravcom s priemerným denným počtom 350 km výrazne ušetriť vďaka nižším nákladom elektrického pohonu v porovnaní s motorovou naftou.

ANASOFT pre GreenWay vytvoril komplexný riadiaci systém, ktorý okrem iného poskytuje neustály prehľad o stave a prevádzke celej elektromobilovej flotily. Umožňuje tak v ktoromkoľvek čase jej efektívne riadenie. Systém je modulárny a postupným budovaním reaguje na dodatočné IT požiadavky. Centrála obsahuje aj inteligentné úložisko dát pre monitorovanie a vyhodnocovanie prevádzky a pre spracovanie podkladov na fakturáciu.

MOHLO BY VÁS TIEŽ ZAUJÍMAŤ

Chcete vedieť viac?