Reference

Inteligentní svoz cukrové řepy pro skupinu AGRANA

AGRANA Beteiligungs AG a její dceřiná společnost Slovenské cukrovary se rozhodli zahájit pilotní projekt pro optimalizaci logistiky cukrové řepy. 

AGRANAŘepa, jako křehká komodita a cukrovar, jako kontinuální výrobní zařízení, kladou vysoké nároky na spolehlivost a efektivitu přepravy řepy z pole do závodu.

AGRANA opřela své rozhodnutí optimalizovat přepravu řepy z pole o výsledek vědeckého přístupu, který si nechala vypracovat profesionální poradenskou společností IPA. Pro samotný návrh a vývoj řešení optimalizace dopravy zvolila AGRANA společnost ANASOFT, která využila své hluboké znalosti v oblasti systémové integrace.

Řešení, které ANASOFT pro společnost AGRANA navrhl kombinuje

  • Interaktivní palubní jednotky založené na operačním systému Android 
  • Pokročilá telemetrie a real - time sledování vozidel 
  • Přizpůsobena navigace - i mimo běžných dopravních tras
  • Matematický model pro řízení vozového parku

VIATUSŘešení ADOBEL (pokročilá optimalizace logistiky produktu) poskytuje pro výpravčí v reálném čase přehled o vozovém parku a jeho využití. Naviguje řidiče všech nasazených vozidel prostřednictvím přizpůsobené palubní jednotky, která prostřednictvím internetového portálu poskytuje relevantní informace, které jsou k dispozici pro všechny zúčastněné strany.

Řešení běží v cloudu na Windows Azure. Zajišťuje se tak vysoká dostupnost, eliminuje selhání spojení a umožňuje využití "pay -per - use" modelu, což snižuje provozní náklady.

Adobe patří do rodiny chytrých řešení přepravy VIATUS.

ANASOFT pokračuje v rozvoji dalších modulů pro pokročilejší řízení vozidel (vozového parku) a mobilních jednotek, BI a výkaznictví atd. .

Chcete vědět více informací o tomto řešení?