Profil společnosti

ANASOFT je softwarová společnost s více než 25 letou tradicí. Do svých řešení vnášíme inovace, naše know-how, kreativitu a novinky z oblasti informačních technologií.

Sledujeme aktuální trendy a my sami jejich i vytváříme. Známe potřeby konkrétních byznys oblastí a při tvorbě řešení využíváme naše znalosti procesů v těchto oblastech.

Vytváříme unikátní řešení, které vycházejí z důkladné analýzy potřeb zákazníka a dokážeme splnit i jeho individuální potřeby tak, aby mu naše řešení pomáhali.

Přidanou hodnotou vytvořených řešení je náš důraz na jedinečnost každého zákazníka, neodmyslitelnou součástí zase optimalizace procesů, zvýšení podnikové výkonnosti a profit zákazníka.

Naše řešení pro optimalizaci logistiky uzavřeného svozu nebo rozvozu materiálu / výrobků výrazně snižují počet výpadků a zajišťují lepší využití vozidel. Máme zkušenosti v řízení výrob, smart logistice, s IT systémy pro elektrické automobily.

Stavíme silné a hodnotné partnerství s mnoha technologickými dodavateli, z nichž mnozí jsou významní světoví lídři.

Více informací o společnosti ANASOFT.

 

Technologický partneři

Přestože řešení VIATUS je samostatným řešením, které běží nezávisle od stávající infrastruktury, je zároveň možné jej připojit k externím systémům (jako např. ERP systémy, ...). VIATUS je postaven na vysoce dostupném cloudovém řešení na platformě Microsoft Azure.

Mobilní zařízení VIATUS pro koncové uživatele je vybaveno operačním systémem Android a v reálném čase (24/7) zajišťuje komunikaci s vozidly flotily, stejně jako zpětnou komunikaci do centrálního systému. Pro zajištění regulérní, vysoce stabilní a přesné datové komunikace, se ANASOFT rozhodl využít spolehlivé tablety značky Samsung.

Microsoft Azure platform - VIATUS

Centrální dispečing VIATUS, nasazen v cloudovém prostředí, poskytuje řízení cukrových kampaní z různých lokalit. Je to možné díky využití MS Azure Cloud, matematického modelu logistiky, plánování a Work Order Managementu. VIATUS architektura se skládá ze základních VIATUS aplikačních komponentů - to vše je nasazené a udržováno v prostředí MS Azure Cloud.

  • Matematický model logistiky - "mozek" celého řešení, které v reálném čase vyhodnocuje aktuální stav a automaticky organizuje dopravu při cukrové kampani
  • Aplikační servery - dispečing konzole, rozhraní plánování, konfigurace kampaně
  • SQL server - centrální sběr dat z monitorování a provozu celého vozového parku
  • MAP prostředí - serverové aplikace pro navrhování tras kamionu, pro provoz vozového parku

Pro získání dalších informací navštivte Microsoft Solution Book

 

Samsung SEAPPřístup k relevantním informacím v reálném čase a odkudkoliv, kde je zodpovědná osoba, k dispozici jsou všechny potřebné informace k řádnému rozhodnutí. Prediktivní řešení problémů znamená, že VIATUS spočítá, které scénáře by se mohly stát v budoucnu.

Aby byl zajištěn non-stop tok komunikačních dat při jízdě kamionů, nakladačů v terénu, jsme se spolehli na stabilní a fungující tablety a smartphone zařízení, které se používají po dobu několika měsíců, aniž by byly vypnuty.

Pro získání dalších informací navštivte Portál Samsung SEAP (Samsung Enterprise Alliance Program)