Novinky

Udržitelnost jako aktuální téma v logistickém sektoru

08.06.2018

Středoevropský logistický kongres EASTLOG vstoupil do třetí dekády své existence. Společnost ANASOFT mu napomohla jako partner nově založené programové sekce ITLOG.

Největší logistická událost v České republice

07.05.2018

Společnost ANASOFT se stala partnerem 21. ročníku středoevropského kongresu EASTLOG pokrývajícího celý obor logistiky a současně reflektujícího nejnovější trendy.

S prezidentem Slovenské republiky v Korey

26.04.2018

Prezident Andrej Kiska vykonal první oficiální návštěvu Korejské republiky. Na jeho cestě ho provázeli i zástupci úspěšných domácích firem v oblasti inovací včetně společnosti ANASOFT.

Nadcházející trendy v logistice na Logistic Conference 2018

26.04.2018

Aktuální i nadcházející trendy v logistice byli předmětem akce Logistic Conference 2018, na které byla zastoupena i společnost ANASOFT. Přítomní zástupci firem se zajímali o inovace v oblasti automatizace a digitalizace logistických procesů.

ANASOFT představoval inovace na setkání Průmyslového inovačního klastru

08.03.2018

Společnost ANASOFT byla přizvána jako inovátor k prvnímu společnému střetnutí nově založeného Průmyslového inovačního klastru.

Optimalizace logistiky francouzské sítě cukrovarů

12.01.2018

Na základě evropských referencí v oblasti cukrovarnictví byl ANASOFT vybrán, aby připravil analýzu optimalizací logistiky pro další skupinu francouzských cukrovarů Tereos.

Vítejte na Slovak – German Innovation Day 2017

18.08.2017

Přijměte pozvání na jedinečnou událost, kterou organizuje Slovensko-německá obchodní komora: Slovak - German Innovation Day 2017. Akce je místem, kde se setkají slovenské startupy s globálními hráči v oblasti Industry 4.0.

Síť rychlodobíjecích stanic pro elektromobily se rychle rozšiřuje

22.07.2017

GreenwayInfrastructure rozšiřuje svoji síť rychlodobíjecích stanic a do střední Evropy přináší ultra rychlé nabíjení a rychlodobíjecí systém s podpůrnou baterií pro elektrické vozidla.

EMANS na konferenci o nových trendech řízení logistiky a výroby

06.03.2017

Na půldenním workshopu společnosti Microsoft bude hostovat i ANASOFT. Konference je určena primárně pro manažery výrobních a logistických firem. Prostřednictvím našeho řešení EMANS jim představíme nové trendy řízení logistiky a výroby.

AUTOMOTIVE SUPPLIERS CEE - pozvánka na konferenci

08.11.2016

Pro prudce se rozvíjející automobilový průmysl nabízí Slovensko - německá obchodní a průmyslová komora (SNOPK) fórum určené pro výměnu kontaktů a informací. Spolu se svazem automobilového průmyslu organizuje SNOPK v Žilině odbornou konferenci a B2B rozhovory s firmami z oblasti.