Blog

E-COMMERCE 4.0: Masová personalizace nákupní zkušenosti urychluje robotizaci a hybridní fulfillment

16.09.2022

Jak digitalizace a inovace v online prodeji a marketingu urychlují transformaci logistiky e-shopů?

6 digitálních trendů ve výrobě a kyber-automatizaci pro rok 2022

27.07.2022

Jak čipová krize, zpožděné dodávky materiálů, lockdowny a chronický nedostatek kvalifikovaných zaměstnanců formují současné trendy ve výrobě a průmyslu?

"Kyber-automatizace, rozšířená inteligence a digitální dvojčata přispívají ke kontinuálním inovacím podnikových procesů" | Rozhovor

19.05.2022

Jak napředuje digitální transformace, co je Logistika 4.0, jaké jsou současné trendy digitalizace a automatizace a co možno očekávat od nejbližšího období z pohledu provozních procesů i vzhledem na globální a lokální faktory. Aj to jsou témata, o kterých se s naším kolegou Petrem Bílkem bavil časopis ATP Journal.

6 způsobů jak optimalizovat zásobování a distribuci čerstvých potravin

05.05.2022

Zásobování čerstvými potravinami se spolu s farmakologickou logistikou řadí mezi nejkomplexnější typy logistiky. I proto vyžaduje sofistikovanější postupy a technologie splňující vyšší standardy přesnosti, správnosti, rychlosti a kvality.

"E-commerce je velmi dynamické odvětví, které rychle a pružně reaguje na nové technologie" | Rozhovor

09.03.2022

Digitalizace prodeje a digitalizace logistiky jsou navzájem organicky propojeny, vzájemně se podmiňují a dohromady tvoří koncept tvz. nového retailu (Retail 4.0).

5 logistických trendů, jenž budou formovat zásobování v roce 2022

04.01.2022

Logistické trendy v roce 2022 jsou ovlivněny dvěma vlnami pandemie z předchozího období a také novými výzvami formujícími prostředí jak globálních, tak i lokálních dodavatelských řetězců.

6 tipů pro efektivní skladovou logistiku | WEBINÁŘ

30.11.2021

Jaké jsou možnosti zlepšení provozní výkonnosti skladu? Jak možno zeštíhlit řízení skladové logistiky a dosáhnout optimální produktivitu ? Jak zlepšit kvalitu zásobovacích procesů? Jaké jsou dostupné procesně-technologické inovace pro semi-automatizaci distribučního centra?

5 chyb v e-commerce logistice a jak se jim vyhnout

25.11.2021

Jaké jsou nejčastější chyby v e-commerce logistice a jak jim mohou e-shopy efektivně předcházet, aby dokázaly čelit každodenním logistickým výzvám.

HORTIM: Komplexní řízení logistiky čerstvých potravin a chladícího řetězce | Případová studie

15.10.2021

Společnost Hortim expeduje z nového distribučního centra čerstvé ovoce a zeleninu pro maloobchodní síť s víc než 1 200 prodejnami do několika desítek minut od přijetí objednávky. Čerstvé potraviny se tak k zákazníkům dostávají již do 24 hodin od sběru u domácích pěstitelů.

6 způsobů jak zvýšit ziskovost skladu

03.09.2021

Existuje několik možností a způsobů, jakými dosáhnout vyšší ziskovost skladu, optimalizovat provozní náklady a zároveň přispět ke zlepšení produktivity distribučního centra.

Digitální inovace výrobních postupů a provozních modelů na rok 2021 | Webinář

30.06.2021

Záznam webináře o trendech adaptace provozních modelů výrobních podniků pro post-pandemický svět.

Jak efektivně řídit retail zásobování a e-commerce logistiku | Webinář

21.06.2021

Nové trendy a inovativní postupy pro retail čtvrté generace.