Hľadať

Vyhľadávanie

Zákaznícka zóna

Registrácia
Zabudli ste heslo?

Senior .NET Developer

Čo hovoríš na aktuálne smerovanie .NET frameworku? Kde by si ho rád videl o rok?
Čo je tvoja prvá voľba pre vytvorenie vizuálne pútavého webu?
A na čo sa spoľahneš, ak potrebuješ vytvoriť aplikáciu s komplexnou business logikou rýchlo a spoľahlivo?
Aké závany pachov v kóde ti smrdia a aké v niektorých situáciách rád prehliadneš?
Príď sa s nami porozprávať!

  • Miesto práce: BratislavaSenior .NET developer ANASOFT
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: Hlavný pracovný pomer
  • Ponúkaný plat (brutto): od 2.100 € podľa skúseností

Popis pracovnej pozície:

  • Budovanie riešení na mieru
  • Programovanie, analýza, návrh, ladenie, rozvoj a údržba systémov na platforme .NET
  • Práca v rôznych business oblastiach a technológiách

Požiadavky na pozíciu:

  • Preukázateľná zručnosť v programovaní v C#. NET a znalosť technológií Microsoft aspoň 5 rokov
  • Schopnosť ponoriť sa do nových technológii a reálna skúsenosť s niekoľkými z nich
  • Zaujímavé projekty za sebou
    • Nadhľad

Požadované zručnosti:

  • Radosť z objavovania
  • Konceptuálne myslenie a abstrakcia
  • Porozumenie spolupráce v tíme
  • Komunikatívnosť, zodpovednosť, samostatnosť
  • Vytrvalosť

Čo ťa u nás čaká:

  • Pravidelné tímové workshopy zamerané na zdieľanie know-how
  • Priestor pre vzdelávanie a odborný rast
  • Zamestnanecké výhody, ktoré vieš ovplyvniť
  • Príjemné neformálne pracovné prostredie, otvorená komunikácia
  • Tím, v ktorom nie sme len kolegovia, ale partneri, ktorým záleži na dobrých vzťahoch

Hodnoty, ktorými žijeme:

  • Kľúčová je pre nás pridaná hodnota pre klienta, produkt a svet, v ktorom žijeme
  • Správame sa čestne – k našim klientom, k sebe navzájom
  • Naša práca nás baví a pracujeme ako tím

Ak ťa táto ponuka zaujala, spĺňaš kľúčové kompetencie a máš záujem dozvedieť sa viac, kontaktuj nás mailom na hr@anasoft.com, resp. na telefónnom čísle +421 2 3223 4111.