Seminář Biometrie v bankovnictví 2014

13.05.2014

21.května 2014 - Berlín: ANASOFT se jako partner firmy SOFTPRO představí na prvním semináři o "biometrii v bankovnictví" EAB (European Association for Biometrics). Tento seminář představuje jedinečnou možnost získat ucelený přehled o různých formách biometrických prvků v současnosti používaných v bankovnictví. SOFTPRO a ANASOFT budou prezentovat své eSigning řešení.

Michal Lichner z ANASOFTu a Alain Sarraf z SoftPro představí, jak biometrické prvky vlastnoručního podepisování na tabletech a smartphonech hrají důležitou roli pro vytváření důvěryhodných elektronických podpisů a pomáhají bankám pracovat bezpapírově v mnoha situacích.

Jedna z prezentovaných případových studií se zaměřuje na aplikaci, která je více než rok spuštěna v slovenské společnosti Cetelem (součást BNP Paribas Finance Group). Zákazníci vyplní a podepíší dokumenty přímo na tabletu (v tomto konkrétním případě Samsung Galaxy Note 10.1). Dokumenty vytvořené tímto způsobem jsou právně závazné s vysokou mírou prokazatelnosti. Společnost tak ušetří kolem 1,6 milionu odbavených listů papíru každý rok, zkrátí čas zpracování a poskytne lepší cash flow pro maloobchodníky.

Agenda akce: http://www.eab.org/events/program/66

Zaregistrujte se speciální sazbou přes SoftPro

Softpro logoSOFTPRO a ANASOFT nabízejí svým zákazníkům a partnerům registraci na seminář "EAB - Biometrie v bankovnictví" za zvýhodněnou cenu 75 Euro (standardní částka je 275 Euro). Pro registraci prosím, kontaktujte SoftPro v Marketing & PR manažera joerg.lenz@softpro.de.