Mezinárodní konference eBiz fórum s naší účastí

03.11.2014

Ve dnech 5.-7. listopadu 2014 se v Hotelu Imperial Ostrava uskuteční jubilejní desátý ročník mezinárodní konference eBiz Fórum, která se zabývá všemi aktuálními otázkami problematiky veřejných zakázek a firemního nákupu.

Součástí tohoto ročníku se poprvé stane i evropské setkání ke problematice veřejných zakázek s názvem European eProcurement Meeting, jehož cílem je mezinárodní sdílení zkušeností, informací a názorů na situace public eProcurementu v evropských zemích.

Organizátoři zvolili široké téma "Jaké jsou nastávající scénáře zadávání veřejných zakázek?" a pozvali stovku specialistů z Evropy. V rámci InspiroMarket bloku vystoupí i Pavol Schmitzer (ANASOFT) s prezentací "Použití elektronického podpisu v soukromých a veřejných organizacích". V prezentaci představí vlastnoruční digitální podpis na elektronických zařízeních - SIGNATUS, který je vhodným nástrojem pro potvrzování závazných dokumentů a má své využití v komerční sféře a také ve veřejné správě.

Zkušenosti a postřehy z prostředí nového slovenského Elektronického kontraktačního systému (který dodalo konsorcium ANASOFT APR, Slovak Telekom, TASR) bude ve čtvrtek prezentovat paní Daša Paláková z Ministerstva vnitra Slovenské republiky.

Více o konferenci naleznete na webu akce. Bližší informace o elektronickém kontraktačních systému najdete na stránce EKS.

Medzinárodná konferencia o verejnou obstarávaní