Paperless – vše pod kontrolou už i ve Varšavě. Emoce, technologie, biznis.

16.06.2016

Paperless – vše pod kontrolou už i ve Varšavě. Emoce, technologie, biznis.

Ve středu 15. června 2016 se stala Varšava centrem tématu, kterým se zaobírají společnosti už několik let: Jak připravit a zrealizovat obchodní procesy tak, aby byly stále rychlejší a levnější.

Co skutečně určuje konkurenční výhodu firem na trhu, se proto pokusili zodpovědět na konferenci v polské Varšavě: PAPERLESS - Everything underControl. Emotions, Technology, Business.

Toto téma je stěžejní i pro partnera ANASOFTu v bezpapírovém podepisování  - společnost Billenium - která se zabývá dokument managementem na polském trhu. Součástí konference se proto stal i SIGNATUS – unikátní řešení ANASOFTu, které umožňuje vlastnoručně podepsat právně závazné dokumenty bez internetového připojení.

SIGNATUS tak dostal zelenou i pro sever střední Evropy a díky jeho implementování umožní firmám dosáhnout vyšší kvalitu obchodních procesů. Díky zavedení přelomových možností řešení tak zákazníci mohou konečně zapomenout na tisk či skladování formulářů, poškození a ztrátu dokumentů. Doba zpracování dokumentů se může zkrátit z několika dní na pár minut a dokonce zpětné vyhledávání elektronických smluv, jejich třídění a analyzování je neporovnatelně rychlejší a efektivnější.