SIGNATUS na Floridě na konferenci Lexmark Inspire 2016

19.04.2016

Winning in the age of customer with SIGNATUS Electronic Signature

Inspire 2016

Oceněné řešení v oblasti digitálního podpisu – SIGNATUS, které je kompatibilní s technologií SignDoc společnosti Lexmark, splňuje kritéria i těch nejnáročnějších zákazníků v oblasti financí či přepravy. Toto je důvodem, proč byl SIGNATUS prezentován jako úspěšné řešení na prestižní konferenci Inspire 2016 v Orlandu na Floridě, 3. - 6. dubna 2016, organizovaný společností Lexmark pro zákazníky i obchodní partnery.

"Bylo nám potěšením zúčastnit se této významné události po boku společnosti Lexmark, jejich obchodních partnerů a zákazníků. Bylo nám ctí podělit se s našimi vědomostmi a zkušenostmi z oblasti vývoje, realizace a podpory projektů týkajících se digitálních podpisů v různých odvětvích – ať už přímo, nebo prostřednictvím našich cenných realizačních partnerů – čím jsme vzbudili u účastníků konference důvěru v to, že společnost Anasoft je spolehlivým partnerem a SIGNATUS je řešením, které představuje měřitelnou přidanou hodnotu pro jejich podnikání.

S účastníky jsme se podělili i o to, jak slouží SIGNATUS významnému poskytovateli finančních služeb při získávání a udržení si zákazníků tím, že umožňuje digitálně podepisovat smlouvy o půjčkách prostřednictvím tabletů Samsung. V další prezentaci jsme poukázali na to, jak technologie společnosti Lexmark v kombinaci s přidanou hodnotou společnosti Anasoft přinesla lehké, mobilní a plně integrované řešení SIGNATUS, které je připravené doplnit jakoukoliv mobilní aplikaci nebo front-end systém o funkci digitálního podpisu."  

Nechejte se inspirovat SIGNATUS řešením a zjistíte, jaký užitek může vašemu podnikání přinést digitální podpis.