ANASOFT se Samsungem prezentuje e-podpis na Mobil World Congress 2016

16.02.2016

Společnost Samsung  si z několika partnerských řešení zvolila na prezentaci ve svém stánku řešení elektronického podpisu SIGNATUS od společnosti Anasoft.

SIGNATUS na MWC 2016Anasoft jako slovenský software house prezentuje svoje inovativní řešení na největší světové akci mobilních technologií Mobil World Congress v Barceloně 22.-25. února 2016. Společnost Samsung Electronics uznala úspěchy Anasoftu, které dosáhla při integraci softwaru a hardwaru společnosti Samsung, a tak se vybrané řešení elektronického podpisu SIGNATUS představí v stánku společnosti Samsung v hale č. 6.

„Signatus umožňuje obchodním partnerům, bez ohledu na jejich velikost, dosáhnout měřitelné zlepšení jejich služeb prostřednictvím eliminace procesů, které jsou závislé na podpisu papíru. Zařízení společnosti Samsung poskytují mobilitu a mnohé bezpečnostní charakteristiky, které jsou dostupné na platformě Samsung KNOX, přičemž splňují bezpečnostní požadavky každého podniku. Jsme hrdým partnerem programu Samsung Enterprise Alliance Program (SEAP) a tak vzájemně poskytujeme hodnotu zákazníkům po celém světě,“ hovoří Pavol Schmitzer, který je zodpovědný za rozvoj obchodu a strategické partnerství ve společnosti Anasoft.  Marketingový manažer programu SEAP Morgan Parker dodává: „Vybrali jsme si SIGNTAUS pro MWC 2016, protože podporuje naši strategii umožnit klientům různých velikostí adaptovat se na mobilitu a ulehčit jim přechod na digitální řešení. Rozpoznali jsme taktéž celosvětově rostoucí požadavek na řešení elektronického podpisu, při kterých je mobilita klíčovým a rozhodujícím faktorem. Synergie se společností Anasoft poskytují to, co si trh žádá.“

Abyste se dozvěděli více o prezentaci společnosti Anasoft na veletrhu Mobile World Congress a řešení elektronického podpisu SIGNATUS, navštivte stránku www.signatus.net/mwc.

O produktu SIGNATUS

SIGNATUS je oceněné mobilní řešení pro elektronické podepisování dokumentů. Využití vlastnoručního podpisu, pokročilého digitálního kódování a vlastností mobilních zařízení s řešením SIGNATUS umožňuje bezpečné podepisování dokumentů z jakéhokoliv místa.

O programu Samsung Enterprise Alliance Program (SEAP)

SEAP je iniciativou společnosti Samsung pro podporu výrobců softwaru a partnerů, kteří využívají technologie Samsung a vytvářejí inovativní obchodní řešení. Společnost Samsung  zabezpečuje přístup k zdrojům výrobců, kontakt s prodejními kanály Samsung a marketingovou podporu a tak pomáhá partnerům rozvíjet jejich obchod.