Anasoft předtavuje řešení na zvýšenou papírovou zátěž ve spotřebitelských smlouvách

24.02.2015

 solutions to the increased volume of paper for consumer contracts

Rozsah spotřebitelských smluv, resp. kompletní smluvní dokumentace ve finančních institucích nabírá obrátky. S cílem chránit konečného spotřebitele vznikl v některých zemích nový zákon, který upravuje výšku písma a stanovuje jeho minimální hodnotu. Dopad tohoto nařízení je takový, že papírová dokumentace ve firmách několikanásobně vzrostla.

handwritten digitized signature

Např. na Slovensku je minimální výška písma ve smluvních dokumentech stanovena na 1,9mm. Společnost ANASOFT představilařešení na zvýšenou papírovou zátěž při zpracování spotřebitelských smluv a souvicejících dokumentů za pomoci digitálního vlastnoručního podpisu.

 

SIGNATUS - odpověď na zvýšenou papírovou zátěž při zpracování spotřebitelských smluv a souvisejících dokumentů

SIGNATUS přináší nový rozměr do světa tvorby a zpracování dokumentů tím, že umožňuje úplné odstraněí papíru z procesů i tam, kde je potřebný vlastnoruční podpis. Můžete tak ušetřit náklady na papíry, tisk, převoz a archivácii dokumentů a zrychlit obchodní procesy. Zárověň se vyhnete zničení, či ztrátě dokumentů. Použitím jednoduché aplikace SIGNATUS dokážete úplně odstranit papír z procesů, kde je potřebný vlastnoruční podpis. Ušetříte náklady na papír, tisk, převoz a archivaci dokumentů, zrychlíte obchodní procesy, zároveň se vyhnete zničení či ztrátě dokumentů.

Ujistěte se, že máte své smluvní dokumenty v souvislosti s legislativou Vaší země. Jestli uvažujete nad dematerializací papírových procesů ve vaší společnosti, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám představíme benefity, které může řešení Signatus přinést Vaší společnosti...