ANASOFT a Kofax společně na Samsung MobilityFuture 2016 ve Frankfurtu

27.01.2016

Samsung MobilityFuture

Společnost ANASOFT bude mít tu čest 3. února 2015 představit své unikátní řešení SIGNATUS na zákaznické akci společnosti Samsung v německém Frankfurtu. SIGNATUS spojuje to nejlepší z mobilních zařízení značky Samsung s technologií na zachycení vlastnoručního podpisu značky Kofax od společnosti Lexmark.

Digitální podpisÚčastníci, především z oblasti bankovnictví a pojišťovnictví, budou mít možnost vidět živé ukázky řešení SIGNATUS a dozvědí se o výhodách, které toto řešení poskytlo společnostem BNP Paribas Personal Finance/Cetelem v několika evropských krajinách. 

Mobilní zařízení značky Samsung velmi dobře splňují náročné požadavky firemních zákazníků, kteří vyhledávají mobilitu a nejvyšší úroveň zabezpečení. Předpovědi společnosti Forrester dokonce potvrzují, že vzhledem k probíhajícímu procesu digitální transformace mnohých firem bude v následujících letech zájem po mobilních řešeních zaměřených na elektronický podpis výrazně stoupat.

Samsung MobilityFutureSIGNATUS od společnosti ANASOFT využívá komponent Kofax SignDoc na zachycení podpisu na obrazovce tabletu, včetně biometrických prvků, které jsou u každého signatáře jedinečné. 

SIGNATUS plně využívá možnosti tabletů a mění je na multifunkční nástroje na získávání zákazníků. Tyto mobilní zařízení dokážou přizpůsobit a zobrazit dokument na čtení, ale zároveň zachytí i jeho elektronický podpis přímo na obrazovce tabletu. Pomocí kamery v tabletu je možné k dokumentu připojit i další přílohy.

Řešení SIGNATUS, které je zabezpečeným řešením Samsung KNOX, nabízí maximální ochranu dokumentů a jejich obsahu. 

Pokud se chcete o řešení Signatus dozvědět víc, kontaktujte nás a požádejte o podrobnou prezentaci řešení přes Webex.

Více o konferenci Samsung MobilityFuture najdete na této stránce.