Novinky

*PF 2022

22.12.2021

Krásné a veselé...

PF 2021

30.12.2020

Říká se, že na konci roku máme přát hodně štěstí a zdraví. My Vám přejeme, nechť v příštím roce najdete odvahu na zboření vlastních mýtů. A ať váš nový pohled překoná vaše nejlepší očekávání.

ANASOFT v komisi pro etiku a regulaci umělé inteligence

10.11.2020

Otázky fungování systémů využívajících umělou inteligenci ve prospěch lidstva a jeho rizika bude řešit nově zřízená zvláštní komise pro etiku a regulaci umělé inteligence, jejíž členy jmenoval místopředseda vlády a ministr informatiky Slovenské republiky. Komise vznikla jako nezávislý, odborný a poradní orgán Ministerstva investicí, regionálního rozvoje a informatiky Slovenské republiky.

Kvalita SW vývoje produktů potvrzená ISO normou 25000

21.09.2020

Společnost ANASOFT koncem srpna úspěšně absolvovala certifikační audit a získala tak na následující tři roky certifikát potvrzující kvalitu vyvíjených softwarových produktů.

Digitální transformace prodejních míst

28.07.2020

Jedna z největších bank prostřednictvím digitálních technologií modernizovala poskytování poradenství na pobočkách. V rámci digitální adaptace moderních technologií banka implementovala řešení, které klientům zkrátilo čas strávený na pobočce a zefektivnilo prodejní proces.

Orange Polsko rozšiřuje elektronické podepisování dokumentů na všechny pobočky

02.03.2020

Prvním telekomunikačním operátorem v Polsku, který zavedl plně bezpapírové podepisování smluv na prodejních místech, se v roce 2017 stala společnost Orange Polsko. Za úspěšnou implementací projektu, v čase kratším jak jeden měsíc stojí dvě partnerské společnosti. Softwarová firma ANASOFT, která je tvůrcem řešení digitálního vlastnoručního podpisu Signatus a její partnerská společnost Infinite IT Solutions.

Digitalizace zdravotnictví v Brazílii

09.07.2019

ANASOFT, přední slovenská softwarová společnost, přispívá svým produktem elektronického podpisu Signatus k digitalizaci brazilského zdravotnického sektoru. Signatus odstranil papír z procesu registrace a digitalizoval souhlasy pacientů.

Technologické inovace v doručovacích službách

26.02.2019

Největší slovenská kurýrní společnost Slovak Parcel Services přichází na trh s další inovací. Kurýři společnosti se budou podílet na sběru dat pro účely průzkumů spotřebitelských preferencí a veřejného mínění.

Očekávejme neočekávané 2019: Blízká budoucnost a průlomové technologie

18.02.2019

Digitalizace. Umělá inteligence. Exponenciální technologie. Singularita. Průlomové technologie transformují společnosti i byznys rapidním tempem. Nová série česko-slovenských konferencí Očekávejme neočekávané se bude zaměřovat na témata blízké budoucnosti a příležitosti, které přinesou. Společnost ANASOFT bude vystupovat za oblast digitalizace průmyslu a logistiky.

ANASOFT mezi inovátory roku 2018

26.10.2018

Společnost ANASOFT se stala laureátem inauguračního ročníku soutěže logistických inovací Ocenění LOG-IN.

Udržitelnost jako aktuální téma v logistickém sektoru

08.06.2018

Středoevropský logistický kongres EASTLOG vstoupil do třetí dekády své existence. Společnost ANASOFT mu napomohla jako partner nově založené programové sekce ITLOG.

S prezidentem Slovenské republiky v Korey

26.04.2018

Prezident Andrej Kiska vykonal první oficiální návštěvu Korejské republiky. Na jeho cestě ho provázeli i zástupci úspěšných domácích firem v oblasti inovací včetně společnosti ANASOFT.