Novinky

Digitalizace zdravotnictví v Brazílii

09.07.2019

ANASOFT, přední slovenská softwarová společnost, přispívá svým produktem elektronického podpisu Signatus k digitalizaci brazilského zdravotnického sektoru. Signatus odstranil papír z procesu registrace a digitalizoval souhlasy pacientů.

Technologické inovace v doručovacích službách

26.02.2019

Největší slovenská kurýrní společnost Slovak Parcel Services přichází na trh s další inovací. Kurýři společnosti se budou podílet na sběru dat pro účely průzkumů spotřebitelských preferencí a veřejného mínění.

Očekávejme neočekávané 2019: Blízká budoucnost a průlomové technologie

18.02.2019

Digitalizace. Umělá inteligence. Exponenciální technologie. Singularita. Průlomové technologie transformují společnosti i byznys rapidním tempem. Nová série česko-slovenských konferencí Očekávejme neočekávané se bude zaměřovat na témata blízké budoucnosti a příležitosti, které přinesou. Společnost ANASOFT bude vystupovat za oblast digitalizace průmyslu a logistiky.

ANASOFT mezi inovátory roku

26.10.2018

Společnost ANASOFT se stala laureátem inauguračního ročníku soutěže logistických inovací Ocenění LOG-IN.

Udržitelnost jako aktuální téma v logistickém sektoru

08.06.2018

Středoevropský logistický kongres EASTLOG vstoupil do třetí dekády své existence. Společnost ANASOFT mu napomohla jako partner nově založené programové sekce ITLOG.

S prezidentem Slovenské republiky v Korey

26.04.2018

Prezident Andrej Kiska vykonal první oficiální návštěvu Korejské republiky. Na jeho cestě ho provázeli i zástupci úspěšných domácích firem v oblasti inovací včetně společnosti ANASOFT.

Nadcházející trendy v logistice na Logistic Conference 2018

26.04.2018

Aktuální i nadcházející trendy v logistice byli předmětem akce Logistic Conference 2018, na které byla zastoupena i společnost ANASOFT. Přítomní zástupci firem se zajímali o inovace v oblasti automatizace a digitalizace logistických procesů.

ANASOFT představoval inovace na setkání Průmyslového inovačního klastru

08.03.2018

Společnost ANASOFT byla přizvána jako inovátor k prvnímu společnému střetnutí nově založeného Průmyslového inovačního klastru.

ANASOFT vyváží elektronické podepisování do světa

24.04.2017

Slovenské softvérové řešení SIGNATUS pro zaznamenávání vlastnoručního podpisu v digitální podobě se začíná prosazovat v zahraničí. Společnost ANASOFT, která systém pro podepisování elektronických dokumentů vyvinula, se již podařilo SIGNATUS nasadit ve více zemích po celém světě.

Zákazníci O2 podepisují smlouvy u kurýra bez papírování

10.03.2017

Mezinárodní telekomunikační společnost O2 spolu s kurýrní společností Slovak Parcel Service /InTime odstartovalo na Slovensku provoz systému vlastnoručního elektronického biometrického podepisování smluv doručovaných zákazníkům až domů.