Smart Industry divízia

Smart Industry divízia spoločnosti ANASOFT navrhuje, vytvára a implementuje riešenia a inovácie pre inteligentný priemysel a logistiku. Odborníci z oblastí informačných technológií a inžinieringu s medzinárodnými skúsenosťami zabezpečujú služby digitalizácie, automatizácie a optimalizácie prevádzkových procesov.

Univerzálne priemyselné riešenie novej generácie

Smart Industry riešenie EMANS predstavuje modulárny riadiaci systém pre inteligentný priemysel, logistiku a zásobovanie. Najnovšie technológie a princípy Industry 4.0 zaručujú jeho rozsiahlu funkcionalitu aj v náročných výrobných a logistických prostrediach. Riešenie disponuje širokými možnosťami integrácie a škálovania bez ohľadu na veľkosť podniku a jeho zameranie.

Komplexné služby pre digitalizáciu podniku

Smart Industry divízia spoločnosti ANASOFT sa venuje digitalizácii a automatizácii priemyslu od roku 2003. Skúsení odborníci zo Smart Industry divízie poskytujú konzultácie, profesionálne poradenstvo a odborné analýzy, návrhy optimalizačných a projektových riešení, projektový a integračný manažment. Podniky s nasadeným systémom EMANS majú zabezpečené školenia pre užívateľov a riadiacich pracovníkov, medzinárodnú podporu v režime 24/7, kyberbezpečnosť riadiaceho systému, preventívnu údržbu a zálohovanie dát.

Inovácie, výskum a vývoj

Filozofiou ANASOFTu je neustály rozvoj. Spoločnosť investuje do výskumu nových technológií a riešení a ich následnej implementácii do praxe. Okrem interného výskumu a vývoja, ANASOFT spolupracuje úzko s akademickým sektorom, kde v roku 2018 otvoril Výskumné laboratórium pre použitie umelej inteligencie v Smart Industry. Spolu s experimentálnými testami neurónových sietí sa viaceré vývojové projekty dostali do podnikov, vrátane technológie ovládania gestami vo výrobe. Medzi kľúčové inovačné témy spoločnosti ANASOFT patria predovšetkým veľké dáta (analytika a predikcia) a umelá inteligencia (AI).

Ocenenia

Smart Industry riešenie EMANS implementované v nadnárodných podnikoch v Európskej únii i mimo nej získalo niekoľko medzinárodných ocenení: Ocenenie LOG-IN za Projektovú inováciu roka 2018 a 2020, Schnellecke Innovation Award 2014, Porsche Supplier Award 2010 a systém bol finalistom ankety IT produkt roka 2014.

Potrebujete poradiť s digitalizáciou výroby alebo automatizáciou logistiky?