Hľadať

Vyhľadávanie

Zákaznícka zónaRegistrácia
Zabudli ste heslo?

Profil spoločnosti

ANASOFT je softvérová spoločnosť s viac ako dvadsaťpäť ročnou tradíciou. Do svojich riešení vnášame inovácie, naše know-how, kreativitu a novinky z oblasti informačných technológií.

Sledujeme aktuálne trendy a sami ich aj vytvárame. Poznáme potreby konkrétnych biznis oblastí a pri tvorbe riešení využívame naše znalosti procesov v týchto oblastiach.

Vytvárame unikátne riešenia, ktoré vychádzajú z dôkladnej analýzy potrieb zákazníka a dokážeme splniť aj jeho individuálne potreby tak, aby mu naše riešenia vyhovovali a pomáhali.

Pridanou hodnotou vytvorených riešení je náš dôraz na jedinečnosť každého zákazníka, neodmysliteľnou súčasťou zase optimalizácia procesov, zvýšenie podnikovej výkonnosti, minimalizácia nákladov a zvýšenie profitu zákazníka.

Naše riešenia pre výrobné, logistické a správne procesy v priemysle zahŕňajú širokú paletu funkcionalít. Z pôvodného softvéru pre riadenie montáže sa postupným rozširovaním a nasadzovaním nových technológií stalo Smart Industry riešenie. Máme skúsenosti v riadení výroby, inteligentnej logistike, ale i s IT systémami pre elektrické automobily.

ANASOFT stavia silné a hodnotné partnerstvá s mnohými technologickými dodávateľmi, z ktorých mnohí sú významní svetoví lídri.

Viac informácií o spoločnosti ANASOFT