Aj o flexibilnej výrobe na Výrobnom manažmente 2018

19.10.2018

   Výrobný manažment 2018

Lídri výrobných spoločností sa opäť stretnú na pravidelnej konferencii Výrobný manažment.  V dňoch 23. a 24. októbra sa budú intenzívne venovať otázkam ako ďalej zlepšovať výkonnosť výrobných systémov a ako uspieť v čase zmien a nedostatku kvalifikovaných ľudí.

Nadchádzajúci 8. ročník Výrobného manažmentu sa bude zameriavať predovšetkým na témy trendov ovplyvňujúcich výrobný sektor, ale aj ako správne vytýčiť smerovanie firmy, ako získať a zapojiť ľudí do zmien a ako sa neustále prispôsobovať a zlepšovať.

V rámci programu odznejú prednášky o flexibilnej výrobe, digitálnom podniku a Smart Factory a bývalý hokejový obranca Richard Lintner porozpráva o motivácii v krízových situáciách, vzájomnej a individuálnej zodpovednosti hráča. Kompletný program konferencie.

 

                                 ANASOFT na Výrobnom manažmente

 

Spoločnosť ANASOFT ako pravidelný účastník nebude chýbať ani na 8. ročníku konferencie. Na svojom stánku bude predstavovať Smart Industry riešenie EMANS pre inteligentnú a agilnú výrobu. Zástupcovia spoločnosti budú diskutovať s návštevníkmi o nadchádzajúcich trendoch dynamického riadenia výrobného toku, využití veľkých dát a priemyselného internetu vecí vo výrobe, digitálnej transformácii výrobných podnikov, ale aj o tom, ako zabezpečiť flexibilnosť výrobných procesov.

                                           Výrobný manažment 2018 logo

 

MOHLO BY VÁS TIEŽ ZAUJÍMAŤ

Ako zvýšiť produktivitu skladu banner Agilne vnútropodnikové zásobovanie banner Na ceste k automatizovanému skladu banner Inteligentná intralogistika banner