Ako zabezpečiť viac ako 50% úsporu po zavedení technológií vo výrobnom manažmente

24.10.2017

Výrobný manažment 2017

V dňoch 25.-26.10.2017 sa bude konať konferencia Výrobný manažment. Konferencia organizovaná spoločnosťou IPA Slovakia sa už siedmy rok koná v Žiline. Dvojdňová akcia spája 200 riaditeľov, výrobných riaditeľov a manažérov, ktorí sa prídu učiť a inšpirovať od rečníkov aj medzi sebou navzájom.

Rečníci predstavia ich jedinečnú kultúru, dynamické stratégie, chuť riskovať, padať a opäť riskovať. Konferencia je miestom obohacovania vzájomných vzťahov a nových obchodných partnerstiev, aby sa účastníci lepšie pripravili na svoje osobné aj profesné výzvy. Večer je spestrený vždy iným netradičným programom a neformálnou diskusiou.

REÁLNA UKÁŽKA 50% ÚSPORY VĎAKA ZAVEDENIU EMANSU DO VÝROBY

ANASOFT ako Silver partner konferencie na svojom stánku počas dvoch konferenčných dní odprezentuje simuláciu vlastného riešenia EMANS. Návštevníci uvidia, ako je možné vďaka automatizácii a digitalizácii výrobných procesov radikálne zvýšiť produktivitu výrobnej prevádzky.

Na reálnom príklade uvidia ako moderné technológie pomohli zákazníkovi EMANS už po pol roku znížiť počet operátorov, a zároveň zvýšiť množstvo vyprodukovaných výrobkov za pracovnú zmenu.

Výrobný manažment 2017

Program konferencie Výrobný manažment 2017

Inšpirácie

Užitočné tipy priamo od najlepších v odbore

Kontakty

Stretnutia s lídrami a obchodnými partnermi

Rozvoj

Vlastný rozvoj aj rozvoj spoločnosti

Trendy

Prehľad o nových trendoch vo výrobnom manažmente

Kompletný program konferencie 

Zaregistrujte sa na konferenciu Výrobný manažment 2017