Najväčšia logistická udalosť v Českej republike

07.05.2018

Udržitelnost

Spoločnosť ANASOFT sa stala partnerom 21. ročníka stredoeurópskeho kongresu EASTLOG pokrývajúceho celý obor logistiky a súčasne reflektujúceho najnovšie trendy.

EASTLOG združuje vedúcich pracovníkov z oblasti logistiky z výrobných a distribučných spoločností, ale aj zástupcov top managementu poskytovateľov logistických služieb, dopravných spoločností a dodávateľov vybavenia a služieb pre logistiku.

Témou nadchádzajúceho ročníka je udržateľnosť a to nielen vo vzťahu k životnému prostrediu, ale aj v rámci ekonomického rastu, priemyselného developmentu, výroby i ľudských zdrojov.

Päť programových sekcií bude zameraných na aktuálne dianie a trendy v logistike. Medzi aktuálnymi témami kongresu bude logistika e-shopov, ľudské zdroje v logistike, informačné technológie, GDPR ako aj problémy dopravy a špedície. Podrobnosti o programe nájdete na tejto stránke.

Spoločnosť ANASOFT bude na kongrese prítomná a návštevníci sa budú môcť dozvedieť viac o implementácii Smart Industry riešenia pri automatizácii logistických procesov, digitálnej transformácii podniku, využitia kyber-fyzikálnych systémov pre optimalizáciu zásobovacieho reťazca, či uplatnenia neurónových sietí pre účely prediktívneho manažmentu napríklad aj pri automatických skladových systémoch.

KONGRES EASTLOG SA BUDE ODOHRÁVAŤ V DŇOCH 17. A 18. MÁJA V PRIESTOROCH HOTELA AQUAPALACE PRAGUE V PRAHE.

Registrácia pre užívateľov logistických služieb je zdarma.

                           EASTLOG

Príďte sa inšpirovať najnovšími trendmi.

MOHLO BY VÁS TIEŽ ZAUJÍMAŤ

Ako zvýšiť produktivitu skladu banner Agilne vnútropodnikové zásobovanie banner Na ceste k automatizovanému skladu banner Inteligentná intralogistika banner