Hľadať

Vyhľadávanie

Zákaznícka zónaRegistrácia
Zabudli ste heslo?

Logistic Conference 2019: Digitalizácia logistiky a nové technológie

19.03.2019

                                   Logistic Conference 2019

O aktuálnych novinkách v logistike a riadení zásobovacieho reťazca sa bude diskutovať na 13. ročníku logistického stretnutia Logistics Conference 2019. Medzi odborníkmi z logistického sektora nebude chýbať ani spoločnosť ANASOFT.

        Logistic Conference 2018 Logistic Conference 2018

Medzi hlavné témy nadchádzajúceho ročníka konferencie bude patriť prebiehajúca digitalizácia logistických procesov ako aj implementácia Industry 4.0 riešení do podnikovej intralogistiky. Samostatná prednáška sa bude zameriavať na zvýšenie agilnosti internej logistiky.

                       

V rámci sekcie Logistické centrá a skladovanie sa bude preberať robotizácia skladov, ktorá patrí v súčasnosti medzi aktuálne trendy v oblasti inteligentnej logistiky. O nových technológiách a rozšírenej realite v logistike budú diskutovať odborníci počas panelovej diskusie, zatiaľ čo špecifikám mrazenej logistiky bude venovaná samostatná prednáška.

                                    Logistic Conference 2019: Peter Bílik, ANASOFT        Logistic Conference 2018 : Peter Bílik, ANASOFT

Spoločnosť ANASOFT bude na konferencii zastúpená Petrom Bílikom, odborníkom na oblasť Smart Industry, ktorý prítomných poslucháčov oboznámi s aktuálnymi trendmi inteligentnej logistiky. Vzhľadom na postupujúcu digitalizáciu a transformáciu tradičných zásobovacích reťazcov na dynamické sa dostávajú do logistických procesov technológie umelej inteligencie alebo Internetu vecí (IoT). K adaptácii týchto technológií dochádza najrýchlejšie práve v logistickom sektore s ohľadom na celkové benefity, ktoré do zásobovacieho reřazca a podnikov vnášajú.

 Viac informácií o konferencii

      Prihláška na konferenciu Logistic Conference 2019