LOG-IN 2019: Automatizácia logistiky a digitálne dvojča

26.03.2019

 Logistické fórum LOG-IN 2019

Logistické fórum LOG-IN prináša pravidelne aktuálne prípadové štúdie a zároveň upozorňuje na relevantné inovatívne technológie a projekty v odbore na slovenskom trhu. Nové trendy a technológie v logistike bude predstavovať aj na nadchádzajúcom 13. ročníku dňa 11. apríla 2019.

 
 

                     

INŠPIRATÍVNE PREDNÁŠKY

Hokejový tréner a kouč vrcholových športovcov Marián Jelínek otvorí 13. ročník fóra LOG-IN prednáškou Rub a líce blahobytu s podtitulom Blahobyt a osobné šťastie. Bude sa zameriavať na otázky ako čo môžeme považovať za úspech, kde sa inšpirovať a či je možné si užívať blahobyt a byť zároveň vnútorne šťastný.

                                              Marián Jelínek, Logistické fórum LOG-IN 2019

LOGISTICKÉ INOVÁCIE A TRENDY

Jednou z tém nadchádzajúceho fóra LOG-IN bude umelá inteligencia a spôsoby, akými ovplyvní logistické procesy. Prednášajúci odborníci z logistického sektoru sa budú venovať aj logistike poslednej míle z pohľadu udržateľnosti, ale i digitalizácii logistiky v cestnej doprave a štandardom v logistike.

Logistické fórum LOG-IN 2018 Logistické fórum LOG-IN 2018

AUTOMATIZÁCIA LOGISTIKY A DIGITÁLNE DVOJČA

Spoločnosť ANASOFT sa taktiež predstaví v rámci odborného programu s prednáškou na tému Automatizácia logistiky a digitálne dvojča. Predmetom prednášky budú možnosti inteligentného riadenia logistikyautomatizácie logistických procesov technológiou digitálneho dvojčaťa.

Digitálne dvojča patrí medzi top technologické trendy roku 2019 a v rámci Industry 4.0 zastáva kľúčovú úlohu aj vzhľadom na svoju funkcionalitu. Súčasťou prednášky budú aj prípadové štúdie s praktickými príkladmi, kedy bol technológia digitálneho dvojčaťa implementovaná do procesov vnútropodnikovej ako aj externej logistiky a jej prínosy.

Peter Bílik, Logistické fórum LOG-In 2018 Logistické fórum LOG-IN 2018

LOGISTICKÁ ANALÝZA

Novinkou 13. ročníka fóra LOG-IN bude odborné konzultačno-analytické posúdenie logistického optimalizačného potenciálu. Návštevníci si budú môcť dať vyhotoviť indikatívnu analýzu vlastných logistických procesov.

 
 

Počas individuálneho konzultačného stretnutia sa tak budú môcť návštevníci dozvedieť napríklad akú reálnu úsporu môžu očakávať od automatizácie riadenia skladu, o koľko percent možno zvýšiť výkonnosť vnútropodnikového zásobovania digitalizáciou alebo ako sa dajú efektívne optimalizovať ich prepravno-distribučné procesy. Na logistickú analýzu sa záujemci môžu prihlásiť na tejto adrese (počet miest je obmedzený).

Registrácia na konferenciu

    Logistické fórum LOG-IN 2019

                                          Užívatelia logistických služieb majú na fórum vstup zdarma.

Smart Industry newsletter

Prípadové štúdie, novinky a zaujímavosti o digitálnej revolúcii v priemysle priamo do vašej schránky.


Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov spoločnosťou ANASOFT APR, spol. s r.o. za účelom zasielania newslettera a informácií súvisiacich s našimi službami a produktami. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať na mailovej adrese gdpr@anasoft.com alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti. Viac informácií: Ochrana osobných údajov.
 

MOHLO BY VÁS TIEŽ ZAUJÍMAŤ

Ako zvýšiť produktivitu skladu banner Agilne vnútropodnikové zásobovanie banner Na ceste k automatizovanému skladu banner Inteligentná intralogistika banner