EMANS opäť na konferencii Výrobný manažment 2016

26.09.2016

Inšpirácie - Kontakty - Trendy 2016

Nosnou témou medzinárodnej konferencie Výrobný manažment 2016, ktorá sa uskutoční v dňoch 25. – 26. októbra 2016 v hoteli Holiday Inn v Žiline, je INDUSTRY 4.0 v priemysle. Dvojdňová akcia spája 200 riaditeľov, výrobných riaditeľov a manažérov, ktorí sa prídu učiť a inšpirovať od rečníkov, aj medzi sebou navzájom. ANASOFT, ako hlavný partner podujatia, Vás srdečne pozýva.

Pozvánka na Výrobný manažment 2016 - ANASOFT

Získanie inšpirácií a nových myšlienok pre riadenie zmien a hľadanie náskokov pred konkurenciou iste podporí aj starostlivý výber tohtoročných rečníkov. Tento rok sa deň pred konferenciou uskutoční workshop o neustálom zlepšovaní Toyota Kata s Tilom Schwarzom. Registrácia na konferenciu 

Čo Vás na konferencii Výrobný manažment 2016 čaká

Celý program konferencie 

Čo Vás na konferencii Výrobný manažment 2016 čaká

ANASOFT opäť priamo v centre diania

EMANS - Manufacturing Execution System (MES)Aj v roku 2016 je spoločnosť ANASOFT súčasťou renomovaného medzinárodného podujatia Výrobný manažment.

Ako hlavný partner podujatia na svojom stánku počas dvoch konferenčných dní predstaví najnovšie vychytávky vo svojom riešení EMANS - Manufacturing Execution System (MES).

Príďte sa aj Vy inšpirovať novinkami v štvrtej generácii tohto výrobného softvéru.

Pokiaľ sa konferencie nemôžete zúčastniť, neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám predstavíme využitia nášho riešenia EMANS pre naplnenie hlavnej myšlienky INDUSTRY 4.0, či iných procesov vo výrobných podnikoch.