EMANS na Technology Future 2016 v Prahe

23.03.2016

EMANS na Technology Future 2016Radi by sme Vám dali do pozornosti pripravovanú konferenciu technology.future 2016, ktorej poslaním je ukázať, že to, čo ešte prednedávnom bolo snom, je dnes už realitou.

Konferencia predstaví dostupné technológie, ktoré je možné využiť vo fabrikách už dnes, ako využívať nie 3D technológiu, ale rovno virtuálnu realitu napríklad v procesnej simulácii, automatizácii výrobných a logistických procesov, čím sa dá získať výrazná konkurenčná výhoda.

Ak Vás zaujíma, ako budú podniky vyzerať za 3, 5 alebo 10 rokov a veľmi dobre si uvedomujete, že technológie rozhodujú o úspechu alebo neúspechu spoločností v dnešnej dynamickej dobe, príďte sa inšpirovať od technologických nadšencov, ktorí vystúpia na medzinárodnej konferencii TECHNOLOGY FUTURE 2016. Medzi prezentujúcich bol pozvaný aj ANASOFT, ktorý tam predstaví Bezdotykové ovládanie v priemyselnom prostredí.

Táto téma by mohla byť zaujímavá hlavne pre výrobné podniky, kde pri manipulácii s citlivými komponentami je akékoľvek prídavné zariadenie v blízkosti možným rizikom poškodenia komponentov, či nástrojov. Často stoja pred otázkou, ako odsúhlasiť vykonanie výrobného úkonu v takomto prostredí...

Spoločnosť ANASOFT sa na túto problematiku pozrela zblízka a pre svojich zákazníkov vytvorila netradičné riešenie, ktoré obstálo aj v náročnom segmente automobilového priemyslu. Viac o riešení pre ovládanie výroby gestami

Dôležité

  • Dátum a čas: 5.4.2016 o 14:40
  • Prezentujúci: Peter Bílik
  • Téma prezentácie: Bezdotykové ovládanie v priemyselnom prostredí

MOHLO BY VÁS TIEŽ ZAUJÍMAŤ