Hľadať

Vyhľadávanie

Zákaznícka zónaRegistrácia
Zabudli ste heslo?

EASTLOG 2019: Metamorfózy logistiky a zásobovacieho reťazca

01.04.2019

EASTLOG 2019

Zmeny a premeny logistiky a zásobovacieho reťazca uprostred digitálnej revolúcie a Industry 4.0 bude mapovať 22. ročník kongresu EASTLOG. Najväčší stredoeurópsky kongres logistiky sa bude zameriavať na exponenciálne technológie a spôsob, akým menia zásobovacie procesy.

 
 

Technologický evanjelista Petr Mára otvorí 22. ročník prednáškou na tému Exponenciálna technológia a človek o vplyve nových technológií, ako sa pripraviť na budúcnosť „v ktorej nám stroje zoberú prácu, ale zároveň budú vytvárať pracovné miesta, ktoré si ešte teraz neviem predstaviť“.

Logistika blízkej budúcnosti

V rámci tradičnej logistickej panelovej diskusie sa bude debatovať o zmenách skladovacích procesov, do akej podoby sa dostali najvyspelejšie sklady súčasnosti, ale aj ako čeliť dramatickej a rýchlej premene, akú zaznamenali sklady v poslednej dekáde. Ďalšia panelová diskusia bude venovaná ekonomickému vývoju a jeho dopade na logistiku. Na úvodnú vizionársku prednášku bude nadväzovať aj prednáška 10 spôsobov ako zmeniť svet, ktorá priblíži automobilové vynálezy a inovácie blízkej budúcnosti.                

     EASTLOG 2018 EASTLOG 2018

Umelá inteligencia v logistike

Spoločnosť ANASOFT sa taktiež zúčastní najväčšieho stredoeurópskeho stretnutia logistických profesionálov. V duchu hlavnej témy kongresu vystúpi s prednáškou o umelej inteligencii (AI) a jej využitia pri riadení logistiky. 

      EASTLOG ANASOFT EASTLOG ANASOFT

Technológia umelej inteligencie postupne preniká do všetkých oblastí a sfér. Stala sa aj prirodzenou súčasťou digitálnej transformácie logistiky a priemyslu. Aj keď sa využíva v rámci autonómnych a samoučiacich sa algoritmov, výraznú pridanú hodnotu vnáša do procesov aj ako nástroj rozšírenia kognitívnych schopností pracovníkov logistiky.

Kombinácia strojovej inteligencie (Machine Intelligence) a ľudských kognitívnych schopností (Human Intelligence) v rámci logistických procesov prispieva nielen k včasnému, kvalitatívne správnemu a efektívnejšiemu napĺňaniu úloh, ale zároveň robí logistické procesy agilnejšími a dynamickejšími. 

Logistická analýza

Novinkou 22. ročníku kongresu EASTLOG bude odborné konzultačno-analytické posúdenie logistického optimalizačného potenciálu. Návštevníci si budú môcť dať vyhotoviť indikatívnu analýzu vlastných logistických procesov.

Počas individuálneho konzultačného stretnutia sa tak budú môcť návštevníci dozvedieť napríklad akú reálnu úsporu môžu očakávať od automatizácie riadenia skladu, o koľko percent možno zvýšiť výkonnosť vnútropodnikového zásobovania digitalizáciou alebo ako sa dajú efektívne optimalizovať ich prepravno-distribučné procesy. Na logistickú analýzu sa záujemci môžu prihlásiť na tejto adrese (počet miest je obmedzený).

Registrácia na 22. ročník kongresu EASTLOG 15.-16. mája v Auaqapalace Praha.

Smart Industry newsletter

Prípadové štúdie, novinky a zaujímavosti o digitálnej revolúcii v priemysle priamo do vašej schránky.


Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov spoločnosťou ANASOFT APR, spol. s r.o. za účelom zasielania newslettera a informácií súvisiacich s našimi službami a produktami. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať na mailovej adrese gdpr@anasoft.com alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti. Viac informácií: Ochrana osobných údajov.
 

MOHLO BY VÁS TIEŽ ZAUJÍMAŤ

Ako zvýšiť produktivitu skladu banner Agilne vnútropodnikové zásobovanie banner Na ceste k automatizovanému skladu banner Inteligentná intralogistika banner