Hľadať

Vyhľadávanie

Zákaznícka zónaRegistrácia
Zabudli ste heslo?

Inovácie

Trendy v logistike

Trendy v logistike výrobných podnikov - EMANS

Vytvorili sme riešenie, ktoré poskytuje výrobným podnikom dôležitú informáciu o stave a presnej polohe materiálov a výrobkov, čo je nad rámec informácií dostupných z bežných ERP systémov.

MES (Manufacturng Execution Systems) / MOM (Manufacturing Operations Management) EMANS z našej dielne monitoruje a riadi internú logistiku v podnikuViac o trendoch v riadení internej logistiky

RFID a RTL

RTL systemsRTL systémy (Real Time Locating System) slúžia na:

  • Sledovanie polohy majetku, tovaru a osôb v reálnom čase
  • Snímanie polohy RFID tagov vo vnútri budov, prípadne v rámci areálov na vzdialenosť 50m.
  • Čítanie a zapisovanie informácií uchovávaných v tagu

Viac o RLT systémoch

ODSÚHLASOVANIE VÝROBNÝCH ÚKONOV GESTAMI

MOVING OBJECTS RECOGNITION Monitorovanie a započítavanie pohybujúcich sa objektov je zabezpečené pomocou sady softvérových riešení, ktoré sú nasadzované na analýzu hustoty dopravy a počítania rôznych typov vozidiel na pozemných komunikáciách. Riešenie využíva pokročilé technológie spracovania snímok generovaných z obrazových záznamov.

EMANS zavádza nový prístup k "tradičnému" spôsobu ovládania montážnych liniek gestami.
Anasoft je prvá firma na Slovensku, ktorá nasadila Kinect vo výrobe. Emans využíva Kinect od spoločnosti Microsoft na rozpoznávanie pohybu pracovníka vo výrobe. To umožňuje riadenie výrobného procesu pohybom, napríklad pohybom ruky. 

Viac o využití Kinect v EMANSe

Pick To Light

Pick To Light by EMANSPick to Light systém sa používa najmä pri vyskladňovaní položiek v príprave výroby, alebo zo zásobníkov priamo na pracovisku. Svetlá navigujú pracovníka pri výbere položiek, prípadne zobrazuje aj počet kusov. Potvrdenie výberu môže byť realizované tlačidlom, ale aj senzorom (napr. optickým).

Viac o technológii Pick To Light

 

Chcete vedieť viac?